MojAndroid

Aj keď sa môže zdať, že keď spoločnosť Google uvedie nejakú službu alebo aplikáciu, tak je s ňou automaticky úspešná, nie je to pravda. Za posledných 10 rokov ich zaniklo množstvo, a to vrátane megalomanskej sociálnej siete Google+. Už o pár mesiacov zanikne ďalšia, ktorú ste možno nepoužívali a ani o nej nepočuli. Informáciu priniesol portál PhoneArena.


Mohlo by vás zaujímať:


Náhradou služby je Google Disk

Končiacim projektom je Stack: PDF Scanner. Služba, ktorá používateľom umožňuje skenovať a spravovať dokumenty. Jej mobilnú aplikáciu už dokonca v obchode Google Play nenájdete. Samozrejme, používateľom bude fungovať ešte niekoľko mesiacov. Počnúc 23. septembrom 2024 však podpora tejto funkcie skončí.

Stack: PDF Scanner
Služba Stack: PDF Scanner v septembri skončí | Zdroj: PhoneArena.com

Preto sa uistite, ak ste jedným z používateľov, že budete mať dovtedy všetky svoje dokumenty exportované na Google Disk. Práve ten by mal byť jej náhradou, pretože bola do neho pridaná rovnaká funkcionalita. Tým pádom by pre používateľov s Google účtom ani nemalo zmysel pokračovať v používaní služby. Spoločnosť Google sa samozrejme snaží zjednodušiť prechod na Google Disk.

Ako exportovať obsah zo služby Stack: PDF Scanner na Google Disk?

  1. Otvorte aplikáciu Stack: PDF Scanner
  2. Klepnite na Účet  > Nastavenia  > Exportovať všetky dokumenty na Disk
  3. Potvrďte klepnutím na „Exportovať“.
  4. Po dokončení sa všetky vaše dokumenty v zásobníku zobrazia v zelenom priečinku s názvom „Stack“ v sekcii Môj disk na vašom Disku Google.

Ak chcete exportovať iba jeden samostatný dokument, tak je postup nasledovný:

  1. Otvorte aplikáciu Stack: PDF Scanner
  2. Klepnutím otvoríte dokument, ktorý chcete exportovať.
  3. Klepnite na položku „Zdieľať do“ a vyberte Google Disk
Náš tip
Potešte školáka technologickým darčekom za vysvedčenie. Tu sú tipy
28.6.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+