MojAndroid

Ak vám chýba hra na dlhé temné zimné večery, máme pre vás jeden tip. Turn Undead: Monster Hunter je fajn hra s jednoduchou pointou. Musíte poraziť armádu upírov (nemŕtvych), aby ste sa napokon dostali až do finálneho boja s Drakulom a porazili ho raz a navždy. V hre vystupujete ako tajomný hrdina v plášti, ktorý kosí jedno monštrum za druhým. Teda, ak vám to ide a už máte tie správne ťahy.

Ak si dokážete užiť hru, ktorá pracuje s 2D priestorom a väčšími pixelmi, odporúčame ju aspoň vyskúšať. Nás chytila aj tematickou hororovou hudbou či svojím puzzle princípom. Nestačí totiž byť len dobrý strelec, ale aj pohnúť rozumom pri presúvaní jednotlivých prekážok a chodení z miesta na miesto.

Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
TOP Android hry týždňa | 43. týždeň 2017

Popravde, občas sme pri hraní boli trochu nemotorní pri ovládaní hlavnej postavy, no vám to pôjde možno lepšie. V hre navyše odomykáte 9 rôznych bonusov prostredníctvom výziev, ktoré môžete akceptovať.

Hra je síce zdarma, no v skutočnosti nás dosť otravovali reklamy, ktoré sa nedajú preskočiť. Ak vám nie je ľúto vysoliť za tento titul xx eur bez reklám, hra je tu pre vás. Motiváciou by však mohlo byť známe herné štúdio Nitrome, ktoré za hrou stojí a už neraz prišlo s dobrými hrami.

 

Zdroj: Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+