MojAndroid

Pamätáte ešte na Turing Phone? Spoločnosť Turing Robotic Industries ho predstavila ešte minulý rok, no dodnes sa nedostal do rúk svojich prvých majiteľov. Teraz výrobca prichádza ešte s nereálnejšími plánmi a chce vyrobiť smartfón s doslova nereálnymi parametrami. Ten má niesť názov Cadenza, my ho však s kľudným svedomím môžeme nazvať aj jednoduchšie – šialený smartfón.

Veď posúďte sami. Novinka by podľa CEO spoločnosti mala byť vybavená nie jedným, ale rovno dvoma procesormi Snapdragon 830 (ešte neboli oficiálne predstavené), 12GB operačnej pamäte RAM DDR4X, či dokonca 60Mpix iMax 6K fotoaparátom, či 20 Mpix duálnou prednou kamerou. A prečo k tomu rovno nepridať aj 512GB internej pamäte s dvomi slotmi pre microSD karty, 100 Wh batériu s palivovými článkami, či možnosť do zariadenia vložiť až štyri nano SIM karty!

Novinka má bežať na operačnom systéme Swordfish OS, ktorý vychádza zo Sailfish OS. Spoločnosť vo svojom Newsletteri, v ktorom informuje o Cadenze používa množstvo superlatívov a je otázne, či to s týmto smartfónom myslí aj skutočne vážne, alebo si len uťahuje zo svojich fanúšikov. Tá druhá možnosť nám príde reálnejšia ako to, že by sa tento smartfón od TRI mal stať aj skutočnosťou. Najmä ak zoberieme do úvahy fakt, že spoločnosti sa ešte nepodarilo naplniť ani prísľuby pre Turing Phone.

Zdroj: androidpolice

2.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+