MojAndroid

Bratislava, 15. Novembra  2011 – Špecializovaný obchod s počítačmi – Shark Computers a.s. rozširuje sieť svojich predajní o predajne v POLUS CITY CENTER v Bratislave a predajňu v MIRAGE SHOPPING CENTER  v Žiline. Nové predajné miesta sú zároveň aj odberné  miesta populárneho internetového obchodu www.shark.sk

„Rozšírenie a premiestnenie retail predajní bol jedným z našich hlavných cieľov na tento rok. Prišli sme s novou stratégiou svojej obchodnej siete. Táto stratégia kombinuje výhody online obchodu a retail predajne. Naše predajne sa postupne stávajú miestom kde sa môže zákazník poradiť o kúpe s obchodníkom, prezrieť a vyskúšať si dokonale tovar a následne ho zakúpiť . Buď priamo na predajni alebo prostredníctvom internetu.“ Povedal Martin Kosorin, konateľ spoločnosti Shark Computers a.s.  na Slovensku.

Novo vytvorené retail predajne slúžia jako predajno-výstavná sieť produktov Hewlett Packard, Asus, Toshiba, Lenovo, Dell, Sony a aj ako odberné miesta internetového obchodu www.shark.sk Zákazníci si tu vyzdvihnú objednaný tovar, čím sa vyhnú nákladom za dopravu. Platiť je možné v hotovosti, alebo platobnými kartami. Samozrejmosťou je možnosť reklamovať tovar priamo na predajni,  alebo sa o nákupe poradiť so špecialistom.

O spoločnosti Shark Computers

Spoločnosť Shark Computers sa zaoberá predajom výpočtovej techniky a prislušenstva od roku 1997 . Dlhodobo sa umiestňuje na popredných miestach najväčších predajcov IT techniky. Medzi najlepších retail partnerov patrí Shark Computers najmä pre kvalitu poskytovaných služieb, dobrú dostupnosť tovaru a hlavne pre férovu cenu. V minulosti získala spoločnosť Shark Computers a.s. za svoje obchodné úspechy aj rad prestížnych ocenení – napríklad Asus Gold certified partner, Microsoft Gold Certified Partner, DELL certified partner

11.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+