MojAndroid

Všetci poznáme aplikácie ako Launcher Pro, ADW Launcher alebo Go Launcher Ex, ktoré s prehľadom nahrádzajú natívne prostredie launchera výrobcu. Android vyniká možnosťou výberu a preto sme radi, že vývojári ich neustále inovujú a snažia sa vytvárať niečo nové. Najnovšie pracuje tím C3D na novom projekte, ktorý do sveta launcherov prinesie doslova revolúciu a pre používateľa úplne nový zážitok z používania smartfónu. TSF Shell Pro 3D, tak sa launcher volá, ponúkne veľa nových funkcií, 3D widgetov, revolučný spôsob ovládania, podporu multitouch, skvelú grafiku a iné. Veľmi dobrý prehľad o tom, v čom je vlastne tento launcher tak výnimočný získate po pozretí nasledovného videa, na ktorom je zachytená podstatná časť ponúkaných funkcií.

Kedy TSF Shell Pro 3D bude dostupný aj pre bežných používateľov zatiaľ nevieme povedať, ale na stránke píšu “comming soon”, takže dúfajme, že to bude naozaj už čoskoro . O novinkách vás samozrejme budeme informovať ;).

Zdroj: tsfui.com

15.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+