MojAndroid

Spoločnosť Sony Ericsson zverejnila mená šiestich tenisových hráčok, ktoré boli vybrané pre účasť na jej show XperiaTM Hot Shots – udalosti ozdobenej hviezdami v preslávenej časti South Beach v Miami. XperiaTM Hot Shots je webová televízna show, aktivujúca sponzorstvo Tenisovej asociácie žien (WTA) spoločnosťou Sony Ericsson, ktorá bude sledovať životy šiestich tenisových hráčok počas ich ciest po svetových turnajoch.

Spoločnosť Sony Ericsson pomôže hráčkam splniť ich sny – tým, že im poskytne exkluzívny prístup do sveta hudby, filmu, hier a módy, pričom im umožní rozširovanie svojej onlinovej základne fanúšikov, ktorá predstavuje nadovšetko dôležitú súčasť modernej ikony v oblasti športu. Na konci roka získa hráčka s najväčšou podporou na sieti Facebook zmluvnú podporu od spoločnosti Sony Ericsson.

V rámci tejto šou v Miami, ktorá sa konala pred turnajom Sony Ericsson Open, bola vytvorená obrovská 10 metrov dlhá stena vo forme stránky Facebook, na ktorej sa na pódiu pred vzrušeným publikom objavili dievčatá a veľvyslankyňa značky Sony Ericsson Maria Sharapova.

Neskôr sa k nim pripojila televízna celebrita Louis Aquirre z Floridy a hip-hopová hudobná legenda – DJ Jazzy Jeff, ktorý následne zahral 90 minútovú hudobnú sekvenciu.

Ako XperiaTM Hot Shots bolo vybraných nasledovných šesť dievčat: Bethanie Mattek-Sandsová (Spojené štáty americké), Heather Watsonová (Spojené kráľovstvo), Alize Cornetová (Francúzsko), Sabine Lisickiová (Nemecko), Sorana Cirsteaová (Rumunsko) a Dominika Cibulková (Slovensko). Boli vybrané pre svoju znamenitú osobnosť, ich potenciál na kurte i mimo neho a ich želanie spojiť sa s fanúšikmi v rámci sociálnych médií.

Bethanie Mattek-Sandsová komentovala rozbehnutie akcie Xperia Hot Shots nasledovne: „Veľmi ma teší, že som tu v Miami pri odštartovaní akcie Xperia Hot Shots – začiatok akcie dnes večer pred domácim publikom bol úžasný. Už teraz som si užila množstvo zábavy – filmujeme už niekoľko týždňov – a neviem sa dočkať účasti na ďalších aktivitách, ktoré spoločnosť Sony Ericsson naplánovala!“

Programovanie pre XperiaTM Hot Shots sa začalo v pondelok 21. marca, pričom prvá show bude vysielaná na dedikovanom kanáli YouTube (www.youtube.com/xperiahotshots). Na stránke XperiaTM Hot Shots na sieti Facebook (www.facebook.com/xperiahotshots) budú pre fanúšikov k dispozícii aktuálne informácie o tom, čo majú dievčatá za lubom a každá hráčka bude mať na sieti Facebook svoju vlastnú stránku a vlastný účet na sieti Twitter s pútavými updatmi statusov, ktoré majú napomôcť registrácii ďalších stúpencov.

Stephan Croix, viceprezident a riaditeľ divízie Global Marketing Partnership v spoločnosti Sony Ericsson, komentoval show nasledovne: „XperiaTM Hot Shots je vzrušujúca a inovatívna webová televízna show, ktorá ženský tenis urobí zábavnejším. Fanúšikovia dostanú príležitosť sa viac priblížiť k WTA hráčkam a celebritám, uvidieť ich ako sa zúčastňujú nezvyčajných výziev a podávajú úžasné výkony, pričom toto všetko budú môcť sledovať na svojich inteligentných telefónoch XperiaTM. Naozaj nás veľmi teší, že sme oznámili šesť XperiaTM Hot Shots v Miami – skutočné „posedenie“ s celebritami! Fanúšikom poskytneme skvelú show počas celého roka – zmes tenisu a zábavy, akú dokáže zabezpečiť len spoločnosť Sony Ericsson.“

Maria Sharapova dodáva: „Spustenie XperiaTM Hot Shots dnes večer bolo veľmi zábavné – po uvedení akcie v Melbourne bolo fantastické môcť nakoniec zverejniť mená príslušných šiestich dievčat. Kiež by som mala túto možnosť, keď som začínala hrať. Zdá sa, že počas nasledujúcich niekoľkých mesiacov budú vyvádzať dosť neuveriteľné veci.“

 

25.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+