MojAndroid

Fio banka dnes uvádza na trh unikátnu bankovú aplikáciu špeciálne vyvinutú pre telefóny s operačným systémom Android. Vedľa majiteľov iPhonu tak oslovujeme ďalšiu skupinu užívateľov, ktorí chcú mať neustálu kontrolu nad svojím účtom.

Od dnešného dňa je v Android Marketu zadarmo k dispozícii nová aplikácia Fio banky – Smartbanking. Stiahnuť si ju a využívať otvorenú časť s adresárom pobočiek, kalkulátorom poplatkov a dôležitými kontaktmi môže teraz každý, kto vlastní telefón s Androidom a pripojením k internetu.

Klienti Fio banky potom môžu využiť aj zabezpečenú časť pre správu svojich financií. Počas niekoľkých minút si vytvoria prístupové údaje pre vstup na účet v nastaveniach svojho internetbankingu a aktivujú ich. Potom môžu kedykoľvek a kdekoľvek kontrolovať stav svojich financií, posielať domáce alebo česko-slovenské platby zdarma alebo EuroPlatby za výhodné poplatky, a to pri zachovaní vysokej bezpečnosti. Súčasná verzia je k dispozícii pre operačný systém Android 2.0 a vyššie.

Po pozitívnom prijatí, ktorého sa dočkal Smartbanking pre iPhone, vychádzame v ústrety ďalším užívateľom smartphonov. Z ohlasov klientov vieme, že novinka je netrpezlivo očakávaná, a sme radi, že môžeme ľuďom týmto spôsobom uľahčiť prístup k peniazom,” komentuje spustenie novej verzie Smartbankingu Ján Franek, tlačový hovorca Fio banky.

Fio banka Smartbanking
Fio banka
Verzia 1.0.2 (17. 8. 2011)
Veľkosť 414 kB
2.1+

Zadarmo

 

Zdroj: Tlačová správa

19.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+