MojAndroid

Samsung Galaxy S II vstúpil na slovenský trh a záujem o neho je obrovský, na niektorých predajných miestach je dočasne vypredaný. Zákazníci však nemusia byť nešťastní, pretože už o niekoľko dní opäť dorazia nové dodávky Samsung Galaxy S II.

Vlajková loď Samsungu prekonáva očakávania nielen na Slovensku, ale aj na všetkých svetových trhoch. Za prvý mesiac predaja sa v Južnej Kórei predalo Samsung Galaxy S II 1 milión kusov. Samsung Galaxy S II tak nadväzuje na úspechy svojho predchodcu Samsung Galaxy S, ktorý hranicu 10 miliónov kusov pokoril po siedmich mesiacoch a za jeden rok sa ho celosvetovo predalo 17 miliónov.

„Samsung GALAXY S II je najvýkonnejším inteligentným telefónom na svete a raketovou rýchlosťou si získava nových a nových priaznivcov. Jeho neprekonateľné vlastnosti z neho robia skutočne unikátne mobilné zariadenie, ktoré poskytuje široké spektrum technologických inovácií, súčasne je však užívateľsky veľmi priateľský,“ uviedol Roman Šebek, Sales & Marketing Director TN spoločnosti SAMSUNG.

Najvýkonnejší smartphone na svete vyniká vlastnosťami, ktorým nemožno konkurovať. Jeho ultratenké a ľahké telo skrýva dvojjadrový procesor zaručujúci nadštandardný výkon. Oknom do duše Samsung GALAXY S II je potom priestranný a brilantne jasný Super AMOLED Plus displej s veľkosťou 4,27 palcov.

Nikdy nekončiaca zábava

Mobilné aplikácie Samsung Hubs – Social Hub Premium, Readers Hub, Music Hub a Game Hub sú prísľubom bezbrehej zábavy. Fanúšik hudby či filmov, ale aj vášnivý čitateľ alebo hráč mobilných hier si tak so Samsung GALAXY S II rozhodne príde na svoje. Vďaka špičkovému 3D zobrazeniu je hranie hier a prehrávanie videí na tej najvyššej úrovni. Ani váš online sociálny život, napríklad na Facebooku, nie je so Samsung GALAXY S II vôbec ochudobnený. Práve  naopak! Vďaka aplikácii Social Hub Premium budete mať všetky informácie o svojich kontaktoch na jednom mieste, takže bude len na vás, aký druh komunikácie si vyberiete.

 

Fotografie v 8-megapixelovej kvalite a videá vo Full HD rozlíšení

8-megapixelový fotoaparát vám umožní robiť veľmi kvalitné fotografie a nahrávať aj prehrávať video vo Full HD rozlíšení. Na krištáľovo jasnom a priestrannom displeji budú skutočným zážitkom. Samozrejme, môžete ich aj jednoducho zdieľať s ostatnou domácou elektronikou podporujúcou technológiu DLNA a prezerať si ich napríklad na televíznej obrazovke.

 

Super rýchle reakcie a prepracovaná konektivita

Dvojjadrový aplikačný procesor umožňuje smartphonu Samsung GALAXY S II bleskovo reagovať na všetky vaše podnety. Preto si môžete užiť rýchle surfovanie po internete, multitasking porovnateľný s PC, grafiku špičkovej kvality a ovládanie smartphonu pomocou okamžite reagujúceho 3D rozhrania na veľkom displeji. Pokročilé možnosti konektivity sú potom prísľubom sťahovania a odosielania dát pomocou veľmi rýchleho pripojenia HSPA+ a technológie BlueTooth® 3.0+HS. Rýchlu a jednoduchú správu prístroja umožňuje aj riešenie Kies Air, vďaka ktorému je možné cez WiFi sieť ovládať telefón cez počítač. Môžete tak jednoducho sťahovať do počítača fotografie zhotovené Samsung GALAXY S II, počúvať hudbu, alebo cez internet kontrolovať zmeškané hovory či odosielať správy z telefónu. Vďaka technológii WiFi Direct sa navyše ľahko bezdrôtovo pripojíte napr. k tlačiarni.

„Smartphone Samsung GALAXY S II je novým štandardom týkajúcim sa zobrazenia, výkonu, tenkého a moderného dizajnu. V žiadnom ohľade nerobí kopromisy a ponúka svojim používateľom len prvotriednu kvalitu. Spotrebitelia sa tak nemusia nijako obmedzovať – ​​Samsung GALAXY S II im umožňuje žiť naplno “smart life”, teda moderným životným štýlom,“ hovorí Roman Šebek.

Samsung GALAXY S II sa mi prispôsobí

Samsung GALAXY S II ponúka nepreberné množstvo možností, ako si svoj inteligentný telefón prispôsobiť vlastným predstavám. Novinkou je tzv. Live Panel – služba, ktorá vyberá obsah z aplikácií a webových stránok, ktoré si zvolíte a zobrazí ho na jedinej, prispôsobenej domovskej stránke. Na Live Paneli pripomínajúcom stránky časopisu tak môžete sledovať aktuálne správy alebo informácie zo sociálnych sietí a mnohých ďalších aplikácií.

 

 

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.sk

Samsung i9100 Galaxy S II môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

1.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+