MojAndroid

Prestigio, dynamický medzinárodný dodávateľ najmodernejších produktov z oblasti informačných technológií a spotrebnej elektroniky pre zákazníkov s citom pre štýl, predstavuje novú rodinu tablet PC postavených na systéme Android™ – Prestigio MultiPad.

 

6 týždňov po oznámení a presne podľa časového harmonogramu je nová rodina Prestigio MultiPad tu. Kolekcia tablet PC založená na operačnom systéme Android™ pozostáva z troch sérií: Prestigio MultiPad séria 3, séria 5 a séria 7.

„Zariadenia Prestigio MultiPad predstavujú vzrušujúce rozšírenie nášho veľmi úspešného portfólia mobilných produktov, ako sú napríklad GPS zariadenia GeoVision a čítačky elektronických kníh Prestigio, s ktorými sme sa už stali lídrami v mnohých krajinách. Pridaním mobilných zariadení s typickým charakterom značky Prestigio ponúka teraz naša značka kompletný rad vysoko atraktívnych a konkurencieschopných produktov pre moderných mobilných používateľov, ktorí vyznávajú moderný životný štýl,“ hovorí Yuri Antoshkin, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Prestigio.

 

Z toho dôvodu rodina Prestigio MultiPad ponúka nekompromisnú kvalitu a dostupnosť a je určená pre komfortné používanie a skutočnú multimediálnu zábavu. Tieto tri série, ktoré predstavujú porozumenie životnému štýlu zameranému na dizajn a excelentný pomer cena/výkon, sa zameriavajú na širokú skupinu používateľov.

Všetky produkty spájajú niektoré spoločné funkcie, ako napríklad WiFi, 4-smerový gyroskopický senzor, dlhá životnosť batérie a typický dizajn displeja v štýle Prestigio. Ďalšou výhodou všetkých týchto zariadení je nízka váha a extra tenký koncept, ktoré zaistia komfortnú mobilitu.

 

Mnohí používatelia prikladajú vysokú dôležitosť možnosti venovať sa kancelárskej práci aj na cestách. Preto sú všetky tablety MultiPad dodávané s predinštalovanou sadou Office Suite Pro, ktorá je kompatibilná so súbormi zo systémov Microsoft Office 2003/2007 a 2010.

 

Séria MultiPad 7 využíva jedinečný koncept „spúšťania“ spoločnosti Prestigio. Tento intuitívny koncept dizajnu pracovného stola zvyšuje pohodlie a zjednodušuje používanie tabletu Prestigio MultiPad. Celá pracovná plocha pozostáva zo 4 častí. V hornej polovici nájdete rôzne ikony, ktoré sú zoskupené do kategórií „Život“, „Podnikanie“ a „Zábava“.

Jednoduchým kliknutím na jednu z ikon sa v dolnej časti otvorí okno, ktoré umožní priamy prístup ku všetkým aplikáciám, ktoré patria príslušnému objektu. Ak napríklad v kategórii Zábava kliknete na ikonu „Hry“, otvorí sa okno s nainštalovanými hrami. Pod ikonami sa nachádza miniaplikácia od spoločnosti Prestigio, ktorá obsahuje informácie o počasí na mieste podľa vášho výberu, informačné kanály RSS a hodiny s viacerými funkciami, ako je napríklad alarm, stopky a pod. V ľavom a pravom hornom rohu používateľ navyše nájde priame odkazy na návod k Prestigio MultiPad a Appslib, trhovisko s viac ako 30 000 aplikáciami pre zariadenia Android™.

Zo spúšťacej obrazovky môžete otvoriť „zásuvku“, z ktorej získate priamy prístup ku všetkým aplikáciám v prehľade.

Model základnej úrovne PMP3084B je určený pre začiatočníkov v oblasti mobilných tabletov. S displejom s uhlopriečkou 8,4“ s vysokým rozlíšením v pohodlnom formáte 4:3 je tento model nielen excelentnou čítačkou elektronických kníh, ale aj prináša k používateľovi úplný svet audiovizuálnej zábavy a prezeranie internetu cez WiFi.

Séria Prestigio MultiPad 5 pozostáva zo 7“ a 10,1“ modelu, ktorý ponúka širšie možnosti použitia a konektivity pre používateľov, ktorí už majú predstavu o tom, aké mobilné riešenie potrebujú pre svoj každodenný život. Táto séria podporuje niektoré skvelé funkcie, ako napríklad prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení, je vybavená portom USB 2.0 a prináša ešte oveľa viac – všetko v atraktívnom štíhlom kryte.

Vrchol radu zariadení Prestigio MultiPad predstavuje séria 7. Ponúka dva modely s uhlopriečkou 7“ a 10,1“ určené pre nadšencov do mobilných technológií, ktorí chcú naozaj všetko: dotykovú obrazovku s technológiou multitouch s vysokým rozlíšením a excelentnú konektivitu cez WiFi a Bluetooth. Mobilné hranie 3D hier bude vďaka grafickému akcelerátoru ešte príjemnejšie. Široký rozsah doplnkových funkcií robí z týchto modelov najlepších spoločníkov pre voľný čas a prácu, či už doma alebo na cestách. Hlavne pre mobilných používateľov predstavujú modely PMP7070C a PMP7100C jedny z najľahších a najtenších (iba 12 mm!) tablet PC zariadení založených na systéme Android™ s váhou iba 300 g a 480 g.

Zariadenia Prestigio MultiPad budú dodávané s množstvom aplikácií a multimediálneho obsahu, či už vopred nainštalovaného alebo pripraveného na prevzatie z knižnice AppsLib.com a stránky Media.PrestigioPlaza.com.

Celý rad je už dostupný. Odporúčaná predajná cena zariadení Prestigio MultiPad je od 169 EUR do 299 EUR.

1.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+