MojAndroid

Slovak TelecomSpoločnosť Slovak Telekom uvádza novú biznis ponuku služieb pod značkou T-Mobile. Zákazníci budú môcť získať veľké množstvo benefitov pri viacerých typoch služieb – pri ich samostatnej kúpe, aj kombinácii.

Limitovaná edícia Podnikateľ Neobmedzene

V ponuke T-Mobile sa objavuje limitovaná edícia paušálov Podnikateľ. T-Mobile takto uvedie dva bestsellery v novej podobe: Podnikateľ 150 NeobmedzenePodnikateľ 300 Neobmedzene pre prvých 5 tisíc zákazníkov. Dvojica programov obsahuje popri základnom balíku voľných minút do všetkých sietí aj neobmedzené volania do sietí T-Mobile a T-Com zahrnuté už priamo v mesačnom poplatku. Podnikateľ 150 Neobmedzene sa predáva za 34,99 € a Podnikateľ 300 Neobmedzene za 59,99 € mesačne. Zároveň si k nim budú môcť aktivovať zákazníci aj ďalšie balíčky služieb (napríklad dáta alebo SMS) či kúpiť mobilné telefóny za špeciálne ceny.

Mobilný internet zdarma alebo s výraznou zľavou

Zákazníci si budú môcť k novým programom Podnikateľ Neobmedzene alebo aj k pôvodnému portfóliu Podnikateľ aktivovať aj jeden z internetových programov s výraznou zľavou alebo ho dokonca využívať aj zadarmo. Podnikatelia budú mať k svojim paušálom vyhradené dva zvýhodnené programy: Príležitostný Mobilný internet s 500 MB dát, ktorý môžu využívať zdarma už zákazníci programu Podnikateľ 300. Druhým program je Mobilný internet 2000 vytvorený špeciálne pre podnikateľov – program s 2 000 MB dát si môžu aktivovať zákazníci programov Podnikateľ 600 a 1200 zadarmo, ostatní zákazníci za poplatok od 3,99 € mesačne.

8.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+