MojAndroid

Po predchádzajúcom chaose, ktorý sprevádzal update na Gingerbread 2.3 pre zariadenia Desire, sa včera spoločnosť HTC vyjadrila, že je práve v testovacej fáze Gingerbread 2.3 pre zariadenia Desire.

Niektoré zariadenia, ako Desire HD, majú už tento prechod za sebou, a používatelia si pochvaľujú najmä lepšiu rýchlosť a pružnosť systému. Predpokladáme, vzhľadom na menšiu ROM (512MB) napríklad zariadenia Desire , že systém bude mierne “oklieštený” a HTC Sense bude obsahovať menej aplikácií. Presný dátum spoločnosť HTC neoznámila, predpokladáme, že uvedenie update je otázka niekoľkých dní, no priebežne budeme monitorovať vyjadrenia spoločnosti HTC a aktualizovať informácie.

Vyjadrenie z Facebook, skupina HTC

“Hi all- We’re excited to share that we are testing our build of Gingerbread for HTC Desire and will start doing quality assurance for it this week. When we have an update on availability we’ll post another announcement. Thanks for your support!”

2.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+