MojAndroid

Prezident USA, Donald Trump, sa na svojom Twitter účte povenoval aj kryptomenám. Svetu oznámil, že nie je fanúšikom virtuálnych mien. Odôvodnil to tým že “ich hodnota je veľmi nestabilná a založená na vzduchu”.

Vyjadril sa aj k Libre od Facebooku

Neskončilo to len pri jednom tweete, bolo ich viac. Spomenul aj novú facebookovú menu Libra, o ktorej sa vyjdardil, že bude nespoľahlivá. Trump je na strane takzvaných “house demokratov”, ktorí minulý týždeň požiadali Facebook, aby so svojimi plánmi v oblasti kryptomien ešte počkal, kým Libra nebude poriadne prešetrená z pohľadu rizík pre globálny finančný systém.

V USA máme len jednu skutočnú menu a je silnejšia, ako kedykoľvek predtým. Tiež je spoľahlivá a dôveryhodná. Americký dolár je Zďaleka najdominantnejšou menou kdekoľvek na svete.

Náš tip
Libra: Už aj Facebook má svoju vlastnú kryptomenu

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • KalichVydra

  😃😂👍

 • Daniel

  “ich hodnota je veľmi nestabilná a založená na vzduchu”
  to hovorí o dolároch?

 • Jonatan666

  zlato je jedine co nestraca hodnotu ;)

+