MojAndroid

Ak sa vám nepáči prostredie vášho Android smartfónu či tabletu, vždy si z Google Play môžete stiahnuť alternatívny launcher, ktorý vám prostredie nahradí. Okrem iných je v tejto kategórii dostupná aj veľmi zaujímavá aplikácia Trigger. Je to launcher založený takmer kompletne na gestách, čo sa bude hodiť najmä ľuďom, čo si radi svoje procesy automatizujú, prípadne majú radi absolútne špecifické spôsoby ovládania. Viac o tomto launcheri sa dozviete z videa nižšie.

trigger

Ako ste na videu mohli vidieť, Trigger launcher je prispôsobený pre pokročilú prácu s gestami. Základná verzia launchera síce ponúka len nastavenia pre 6 gest, ak si však priplatíte 1,60 EUR, môžete mať neobmedzený počet gest, ktoré môžete na svojom Android zariadení denne používať. Vyvolanie obrazovky pre zadávanie gesta je absolútne jednoduché, nakoľko sa ikona launchera zobrazuje na pozadí pri akejkoľvek činnosti. Zobrazovanie si môžete rôznymi spôsobmi dočasne vypnúť a zaujímavou funkciou je určite aj zobrazenie celých zložiek s aplikáciami, rýchlych skratiek pre rôzne funkcie, či nastavení po zadaní špeciálneho gesta. Ak sa vám táto aplikácia zapáčila, môžete si ju stiahnuť a vyskúšať pomocou nášho odkazu nižšie. Ak vás zaujala natoľko, že si ju chcete ihneď zakúpiť, spravte tak pomocou druhého widgetu. V komentároch nám môžte písať, ako sa vám táto aplikácia páči a aké veľké využitie pre vás majú gestá.

trigger-1  trigger-2  trigger-3

Verzia: 1.99
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.99
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.99
Aktuálna cena: 9,99 €
Verzia: 1.99
Aktuálna cena: 9,99 €

Zdroj: PhoneArena

15.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+