MojAndroid
Matúš Kapusta 21.apríl 2017

Posielanie fotografií je dnes už úplne bežnou záležitosťou a nie je žiadnym divom, že s príchodom smartfónov sa zvýšil aj počet posielaných nahotiniek. Aj keď sa o tom na verejnosti veľa nehovorí, spoločnosti ako PornHub to veľmi netrápi. Aj preto teraz predstavili novú aplikáciu TrickPics, ktorá spraví z nahých fotografií vtipné a o čosi vhodnejšie obrázky.

Filtre na tých správnych miestach

Zmyslom aplikácie je vtipnými filtrami prekryť tie správne miesta. Výsledkom sú o čosi vhodnejšie fotografie, pri prezeraní ktorých sa budete hanbiť o čosi menej. Filtre majú veľmi vtipné, no trochu neslušné názvy, čo ale určite mnohých poteší.

TrickPics: Nezabudlo sa ani na bezpečnosť

Možno si poviete, že takéto zdieľanie nahých fotografií s treťou stranou nie je ktovieaký dobrý nápad. PornHub ale používateľov ubezpečuje, že fotografie sú uložené iba na vašom zariadení a komunikácia so serverom prebieha cez šifrované spojenie. Koniec koncov, spoločnosť PornHub zrejme netrpí nedostatkom podobného materiálu.

Aplikácia sama o sebe zaujme iba určitú skupinu ľudí. Niektorí sa možno nad jej existenciou budú pohoršovať, iným možno reálne uľahčí každodenné “starosti”. Necháme už na vás, aký názor si spravíte. V každom prípade vám ale odporúčame pozrieť si promo video k aplikácii, ktoré nájdete na YouTube kanáli stránky PornHub. S istých dôvodov sme ho nevložili priamo do článku a dávame do pozornosti, že mladiství fanúšikovia by si ho mali pozrieť iba so súhlasom rodičov.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+