MojAndroid

Posielanie fotografií je dnes už úplne bežnou záležitosťou a nie je žiadnym divom, že s príchodom smartfónov sa zvýšil aj počet posielaných nahotiniek. Aj keď sa o tom na verejnosti veľa nehovorí, spoločnosti ako PornHub to veľmi netrápi. Aj preto teraz predstavili novú aplikáciu TrickPics, ktorá spraví z nahých fotografií vtipné a o čosi vhodnejšie obrázky.

Filtre na tých správnych miestach

Zmyslom aplikácie je vtipnými filtrami prekryť tie správne miesta. Výsledkom sú o čosi vhodnejšie fotografie, pri prezeraní ktorých sa budete hanbiť o čosi menej. Filtre majú veľmi vtipné, no trochu neslušné názvy, čo ale určite mnohých poteší.

TrickPics: Nezabudlo sa ani na bezpečnosť

Možno si poviete, že takéto zdieľanie nahých fotografií s treťou stranou nie je ktovieaký dobrý nápad. PornHub ale používateľov ubezpečuje, že fotografie sú uložené iba na vašom zariadení a komunikácia so serverom prebieha cez šifrované spojenie. Koniec koncov, spoločnosť PornHub zrejme netrpí nedostatkom podobného materiálu.

Aplikácia sama o sebe zaujme iba určitú skupinu ľudí. Niektorí sa možno nad jej existenciou budú pohoršovať, iným možno reálne uľahčí každodenné “starosti”. Necháme už na vás, aký názor si spravíte. V každom prípade vám ale odporúčame pozrieť si promo video k aplikácii, ktoré nájdete na YouTube kanáli stránky PornHub. S istých dôvodov sme ho nevložili priamo do článku a dávame do pozornosti, že mladiství fanúšikovia by si ho mali pozrieť iba so súhlasom rodičov.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

21.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+