MojAndroid

TREND Online Academy

je séria vzdelávacích seminárov, ktorá poskytuje komplexný prehľad v online marketingu od A po Z. Témy sú budované postupne od tvorby webu, optimalizácie pre vyhľadávače, PPC kampane, e-mail marketing, sociálne siete až po pokročilejšie, ako sú videoreklama a webová analytika. Na záver sa podrobne venujeme tvorbe online marketingovej stratégie a novým trendom v oblasti. Súčasťou seminára sú praktické úlohy, prípadové štúdie apanelové diskusie.

Pre koho je určená?

Konferencia je vhodná pre malých a stredných podnikateľov, živnostníkov, manažérov a riaditeľov marketingových oddelení, ako aj pracovníkov na marketingových pozíciách vo veľkých spoločnostiach, pre končiacich študentov, ktorí si chcú nájsť zamestnanie v oblasti online marketingu, pre start-upistov a všetkých, ktorí sa chcú vzdelávať v oblasti online marketingu a kariérne rásť.

Program: Budovanie kvalitnej návštevnosti webu

TREND Online academy jeseň 2015   Iné podujatia   TRENDkonferencie.sk

>>> Registrácia <<<

5.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+