MojAndroid

Pokiaľ hľadáte aplikáciu, ktorá vám jedným kliknutím zabezpečí optimalizáciu spotreby elektrickej energie vo vašom smartfóne, Longevity Battery Saver, zatiaľ v beta verzii, bude určite tým správnym riešením.

Longevity aplikácia je schopná určiť faktory, ktoré najviac vyťažujú vašu batériu a na základy vami zadaných pravidiel je schopná udržať procesy, aplikácie alebo hardvérové súčasti zariadenia v stave, ktorý nebude mať vplyv na životnosť a výdrž batérie. Urobí analýzu spotreby aplikácií a dokáže ich vypnúť na pozadí, upozorní vás, keď sa zvýši spotreba nad normu a smartfón začne „papať“ energiu rýchlejšie, ako je obvyklé, umožní vypnúť WiFi, Bluetooth alebo GPS.

Ak chcete, aby batéria vydržala čo najdlhšie, stačí zapnúť Just-A-Phone režim, ktorý udrží smartfón v režime prijímania a odosielania textových správ a hlasových hovorov.

V režime Hog App Alert vás aplikácia upozorní, ak ste si stiahli aplikáciu, ktorá má veľkú spotrebu energie alebo nejakým iným spôsobom ovplyvňuje negatívne výdrž batérie.

V notifikačnom režime aplikácia dokáže upozorniť na zvýšenú spotrebu energie.

Uvidíme, ako sa aplikácia bude správať počas testovacej Beta verzie, ku ktorej testovaniu sa zaväzujete jej spustením, a aký bude výsledný produkt v oficiálnej verzii.

Longevity Battery Saver (Beta)
Trend Micro
Verzia 1.0 (28. 2. 2012)
Veľkosť 4,4 MB
2.2+

Zadarmo

29.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+