MojAndroid

Oficiálne predstavenie LG Optimus 4X HD prebehlo začiatkom tohto roku, vo februári, a prvá prezentácia prebehla na Mobile World Congress  2012 v Barcelone, Španielsku.

LG nezaháľa v marketingovej kampani a predstavovaní prichádzajúcej novinky LG Optimus 4X HD a už sa objavilo zaujímavé video – trailer, ktorý vyzdvihuje najlepšie hardvérové  špecifikácie tohto smartfónu od spoločnosti LG.

Hlavnými prvkami hardvérovej výbavy, ktorými chce LG osloviť budúcich používateľov, je štvorjadrový NVIDIA Tegra 3 procesor  s taktovaním 1.5 GHz  a 4,7 palcový 720p IPS “True HD” displej. LG sa snaží upozorniť aj dizajn smartfónu a sústreďuje sa aj na jeho hrúbku, ktorá je v tomto prípade len 8,9 milimetra.

Niekoľko dní dozadu sme informovali aj o tom, že LG Optimus 4X HD sa objaví v Európe v priebehu mesiaca jún.

Zdroj, foto: MôjAndroid.sk , LG Video: YouTube.com

18.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+