MojAndroid

Spoločnosť TrackR na výstave CES 2017 v Las Vegas predstaví hneď tri nové zaujímavé produkty. Ide o drobné zariadenia, ktoré sú určené na lokalizovanie vašich predmetov. Tými môžu byť napríklad peňaženka či kľúče. V zásade ide o dôležité predmety, ktoré často potrebujete a zároveň často zabudnete, kde ste si ich položili. Výhodou riešenia od TrackR sú minimálne rozmery týchto zariadení.

trackr

TrackR pixel je skutočne drobné zariadenie, ktoré bude vhodné umiestniť na kľúčenku vašich kľúčov. Má hrúbku iba 5 mm a pri kruhovom pôdoryse priemer iba 26 mm. Vďaka tomu vám skutočne nebude prekážať a bez problémov pomôže nájsť vaše zariadenie. Stojí iba 24,99 USD a okrem iného ponúka aj LED diódu, vďaka ktorej kľúče uvidíte aj v horšie osvetlenej miestnosti. Zariadenie TrackR wallet je určené do peňaženky. Vyzerá ako kreditná karta a s hrúbkou 2 mm je približne také veľké, ako dve karty uložené na sebe. Bez problémov sa tak zmestí do vašej peňaženky a pomôže vám ju rýchlo nájsť v čase, keď ju najnutnejšie potrebujete. Stáť bude 29,99 USD za kus.

Tretím predstaveným produktom je TrackR atlas. V tomto prípade ide o akýsi hub, ktorý umiestnite do elektrickej zásuvky a ktoré vám následne pomôže lokalizovať predmety v domácnosti. Zariadenie spolupracuje s reproduktorom Amazon Echo, takže sa reproduktoru môžete jednoducho spýtať, kde máte kľúče alebo peňaženku. TrackR atlas bude stáť 39,99 USD.

Zdroj: TrackR via Android Community

4.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+