MojAndroid

Ťažko povedať, či táto hra vôbec potrebuje popis, no vyskúšame to. Určite ste zachytili, že účasť nášho Petra Sagana na prestížnych cyklistických pretekoch Tour de France bola predčasne ukončená. Stalo sa tak po tom, ako ho UCI diskvalifikovala za úder lakťom do Marka Cavendisha v záverečných metroch jednej z úvodných etáp pretekov. Ak by vám nekonečné online diskusie na túto tému nestačili, zabaviť sa teraz môžete aj jednoduchou hrou Tourminator.

Tá má jediný cieľ – zhodiť Marka Cavendisha z bicykla skôr ako prejde cieľovú čiaru. Nemusíte preto robiť nič komplikované, stačí rýchlo ťukať na displej telefónu. To spôsobí, že budete do Cavendisha opakovane narážať a uberať mu na živote. Ak sa vám nepodarí zobrať mu celý život pred cieľovou čiarou, Cavendish napokon vyhrá. To, čo sa stane v prípade, že uspejete, dopredu neprezradíme. Určite ale odporúčame, aby ste si hru vyskúšali. Zhodiť Cavendisha nie je náročné, ak budete po displeji rýchlo ťukať dvomi prstami (napríklad ukazovákom a prostredníkom za sebou, ako keby ste klepkali po stole), bez problémov sa vám to podarí. Následné rozuzlenie stojí skutočne za to :-)

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

10.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+