MojAndroid

Nedávno predstavená Motorola Moto X ponúka okrem možnosti prispôsobenia pomocou farebných krytov aj softvérové “vychytávky”, ako Touchless Control. Táto funkcia umožňuje bez dotknutia smartfónu nastaviť budík, pripomienku, získať informácie o počasí a mnoho iného. Motorola sa rozhodla sprístupniť Touchless Control aj pre iných používateľov a zverejnila aplikáciu pod rovnakým názvom v obchode Google Play. Tá je však obmedzená len pre niektoré zariadenia vlastnej značky.

http://www.youtube.com/watch?v=xXyCbrdQEyA

Touchless Control je dostupný pre:

  • Droid Ultra
  • Droid Mini
  • Droid Max
  • Moto X

Aplikácia sa používateľom zobrazuje na týchto zariadeniach ako aktualizácia a ponúka rovnaké funkcie, ako v prípade Motoroly Moto X. Ďalším dôvodom zverejnenia v Google Play sú rýchle aktualizácie prostredníctvom obchodu. Podobný postup sme mohli vidieť napríklad v prípade Android klávesnice.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

22.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+