MojAndroid

Páči sa vám jednoduchá dotyková funkcionalita TouchBar známa práve z najnovších modelov Macbookov? Teraz si ju prostredníctvom portálu xda-developers môžete vyskúšať aj vo vašom Android smartfóne. Aplikácia TouchBar for Android vám prináša jednoduchú lištu so základnými nastaveniam. Ovládať multimédiá, jas obrazovky, rotáciu obrazovky, vypnúť zvuk či aktivovať Google vyhľadávanie. Aj o týchto funkciách je rozšírenie TouchBar pre Android.

Nápad prišiel zo strany používateľov xda-developers fóra

Náš tip
Užívateľ XDA si nechal upgradovať svoj Nexus 5X na 4 GB RAM

Nápad a prevedenie aplikácie pochádza od používateľa xda-fóra s prezývkou alecot18. Funkcionalita imituje práve originál z dielne Apple, ktorý sa teší pomerne veľkej obľube na Macbookoch. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom príslušného vlákna xda-labs. Nezabudnite však pred samotným stiahnutím povoliť inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov v nastaveniach vášho Android smartfónu.

–> Stiahnuť zadarmo aplikáciu TouchBar pre Android <–

Páči sa vám dotyková lišta na nových Macbookoch? Vyskúšali by ste si túto funkcionalitu aj na vašom Android smartfóne? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: xda-developers

8.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+