MojAndroid

Koniec roka je obvykle aj v znamení hodnotenia udalostí, ktoré v danom roku nastali. V technologickom svete je to miesto pre vymenovanie najlepších zariadení za uplynulý rok. Teraz prichádza akési “REWIND” video, kde sa dozviete, aké sú najlepšie smartfóny súčasnosti podľa popredných svetových technologických youtuberov.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | RECENZIA

Samsung alebo iPhone?

Rok 2017 na technologickej scéne hodnotia celkovo dve videá z dielne youtubera menom SuperSaf TV. Prvé video hodnotí práve najlepší smartfón pre tento rok. V rámci videa vystúpia aj známe mená nielen z technologického sveta ako Casey Neistat, MKBHD, Jaime Riviera či JerryRigEverything alebo MrMobile. Medzi najlepšie smartfóny boli zaradené kúsky ako Samsung Galaxy Note 8, Google Pixel 2 XL, iPhone X, ale aj BlackBerry KEYone či OnePlus 5T. Plnohodnotné video si môžete prezrieť nižšie.

Druhé video prináša hodnotenie roka 2017 z pohľadu najlepších technológii všeobecne (okrem smartfónov). Osobnosti YouTube tentokrát zvažovali, aké technologické vychytávky im najviac uľahčili alebo posunuli ich kanál ďalej v roku 2017. V rámci tohto výberu nechýbali drony od DJI, nový MacBook Pro, Surface Book 2 či herná konzola Nintendo Switch!

Náš tip
iPhone X očami Androiďáka: Čo sa mi nepáči [2. časť]

Súhlasíte s výberom? Aké boli pre vás najlepšie technologické vychytávky pre rok 2017? Ktorý smartfón by ste označili za najlepší smartfón pre tento rok? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Náš tip
Google Pixel 2: Google to jednoducho vie | RECENZIA

Najlepší smartfón roku 2017?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Zdroj: YouTube 1, 2

27.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+