MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi postupne aktualizuje svoje zariadenia aj na stabilnú verziu svojej nadstavby vo verzii MIUI 10. Aktuálne ju dostáva 5 zariadení z portfólia značky. Ide konkrétne o zariadenia Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi Mi 8 SE, Xiaomi Mi Note 3 a Xiaomi Redmi Note 5.

Aj pre ďalšie zariadenia

(Aktualizované, 31.8.2018 o 9:30)

Po tom, čo sme vám priniesli informáciu o aktualizácii pre päticu zariadení prichádza ďalšia vlna. MIUI 10 dorazí aj na ďalšie tri zariadenia, a to konkrétne Xiaomi Redmi S2, Xiaomi Mi 5 a Xiaomi Mi Mix. Aktualizácia pre model Redmi S2 bude postavená na systéme Android 8.1 Oreo, zatiaľ čo pre zvyšné dva telefóny následne na verzii Android 8.0 Oreo. Nová aktualizácia prinesie aj portrétový režim či integráciu umelej inteligencie do prostredia fotoaparátu.

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Xiaomi Mi 5.

MIUI 10 Stable

Nové vylepšenia by mali byť distribuované štandardne ako OTA aktualizácia. MIUI 10 by mala maximalizovať miesto na obrazovke, a to aj vďaka novým gestám ovládania. Viacero dizajnových a funkčných zmien doplní aj novinka v podobe voliteľných možností pri dlhom stlačení niektorej z ikoniek. Poznáme tiež kódové označenie aktualizácie pre model Mi 8 SE (10.0.1.0.OEBCNFH) a tiež pre model Mi Mix 2 (10.0.0.1.0.ODECNFH).

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Xiaomi Redmi Note 5.

Hoci výrobca štandardne začína s distribúciou čínskej ROM pre ázijských zákazníkov, nasledovať bude aj globálna ROM, a to už v nasledujúcich dňoch až týždňoch. Ak ste teda aktualizáciu ešte neobdržali, skontrolovať ju môžete aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Xiaomi Pocophone F1 mieri do Európy. Poznáme aj slovenské ceny | AKTUALIZOVANÉ
Náš tip
Xiaomi Redmi 5 Plus dostáva stabilnú verziu Androidu 8.1 Oreo | AKTUALIZÁCIA
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
 • Miroslav

  a na Xiaomi Redmi Note 5A kedy dostane novú aktualizáciu ?!

  • Miro

   To zatiaľ nevieme, no keď sa k nám informácia dostane, určite dáme vedieť :)

 • Martin

  a Mi 8?

  • Miro

   Na Mi 8 určite príde čoskoro

+