MojAndroid
Matúš Kapusta 24.12.2017

Najkrajšie sviatky v roku sú konečne tu a nás čakajú dni oddychu a pohody. Hoci vám určite neradíme stráviť ich s telefónom v ruke, stále môžete smartfón využiť na dobrú vec. Spomeňte si na svojich priateľov, s ktorými počas sviatkov nebudete osobne, alebo aj budete, ale chcete im zaželať aj formou správy. Nižšie vám prinášame zoznam pekných SMS prianí, ktorými môžete potešiť vašich blízkych a priateľov počas týchto sviatkov.

Náš tip
Pokojné Vianoce a všetko dobré v roku 2018

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí, všetko máš na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svieti a všetky salónky zožrali deti. Pekné Vianoce!

Na Vianoce v krku kosti, na Silvestra zvratkov dosti, na nový rok bolehlav, takýto ti prajem stav. Vidím to však čierne, budem na tom stejne…

Prajem Vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali veľa toho, však vy dobre viete čoho. Šťastné a veselé Vianoce a šťastný nový rok!

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu šťastia do balíčka, hodne zdravia a šťastíčka.

Za oknom sype sa snehová nádielka, celý byt prevonia aníz a vanilka. Vianočne koledy spievajú anjeli, nech sú tie Vianoce šťastné a Nový rok veselý!

Nech ti radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň tvoj krok. Želám ti veselé Vianoce a šťastný nový rok.

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne Vianoce.

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, prajem Ti zo srdca veselé Vianoce.

Kopec darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu skok. Prajem pekné Vianoce a šťastný nový rok.

Pekelne dobré, anjelsky pokojné, prekliato bohaté, božsky požehnané a čertovsky veselé Vianoce a šťastný nový rok Ti prajem ja Kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky Ti v roku 2013 praje…

Kde sa vzal, tu sa vzal, v izbičke nám stromček stál. Pod ním pekné darčeky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.

Zapchajte komíny, nepustite Santu, použite cement alebo maltu. Otvorte okno, stačí aj máličko, darčeky prinesie jedine Ježiško.

V novom roku Ti prajem 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8760 hodín bez starostí, 525600 minút zdravia a 31536000 sekúnd lásky.

Letí anjel s nádielkou, pritom vrtí prdelkou. Letí, letí, hádaj kam? K dobrým ľuďom, predsa k Vám. 

ú tu zasa Vianoce, jed vo mne len tak klokoce. Je to veľký zhon a stres, šľak ma trafí asi dnes. Upratovať, variť, piecť a potom stále iba jesť. V noci volám na raty, žlčníkové záchvaty. Stromček v plameňoch prekrásne nám žiari, ja sa asi nedožijem jari. Všetci na to iba kašlú, na rok si radšej hodím mašľu.

Už sú tu Vianoce, darčeky nemám, po všetkých obchodoch o dušu behám. Zas som nič nekúpil, nervy mám strašné, čo im dám pod stromček, nie je mi jasné. Zas som to nestihol, po byte snorím, aspoň vinš vianočný dnes večer stvorím. Želám vám všetkého, čo sa vám páči, aj jedla dobrého, čo hrdlo ráči. Veselé Vianoce a šťastlivý nový rok praje…

Nech Eseťáci od vás vírusy odnesú, keylogery nech stratia Vašu IP adresu. Vysoký takt, nízka teplota, pre procesor rozhodujúci fakt. Počas celého roku všetko dobre praje…

Sneh nás zase prekabátil, nikto nevie kde je, hor sa domov milé deti, tam radiátor hreje. Na stôl dáme teplý čajík, teplé vínko varené, tento večer, tieto sviatky, tie sú pre nás stvorené. V izbe stromček rozžiari sa, salónky sa húpajú, všetky oči pod ten stromček žiadostivo kukajú. Nájdite si pod tým stromom všetko po čom túžite, nech sú láskou, šťastím, kľudom tie balíčky nabité. Nájdite si pod tým stromom vaše teplo domova, vinšujem vám tieto sviatky plné lásky, pokoja!

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody  a ďalšie života výhody. To všetko praje… 

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia vašu adresu, veľké príjmy malé dane a ostatné primerane. Počas celého roka všetko dobré praje… Snehuliak pod oknom  už od rána sa ti rehoce,  kašli už na všetko  a užívaj si Vianoce. 

Až Ťa studený pot po tele zamrazí, či žeravá petarda zadok rozrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak Ti bude šťastie neskoro priať. Preto zavčasu PF 2017!

Podeľte sa o vaše obľúbené SMS želania

Veríme, že si medzi týmito želaniami vyberie každý z vás. Ak ale máte v zálohe nejaké ďalšie, podeľte sa o ne v diskusii pod článkom. Čím kreatívnejšie, tým lepšie!

Zdroj: vianocnesms.sk, sms-portal.sk, smsky.vychytane.sk, dekoracie-vianoce.sk, alinka.sk, zooxee.com

24.12.2017
 • KalichVydra

  Šablóny pre smartfónistov ;-)…

 • Hugo33

  Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba,
  šťastie, pokoj, láska, neha, Ježiško má rád aj Teba.
  Na Vianoce pokoj v duši, šťastie ktoré nič neruší,
  stromček sa už ligoce, prajem krásne Vianoce.

+