MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

TOP Android aplikácie a hry 39. týždňa

Ninja’s Creed: 3D Sniper Shooting Assassin Game

Táto hneď prvá novinka v Obchode Play vyzerá vcelku zaujímavo. Ide o graficky aj hrateľnosťou dobre spracovanú 3D hru, v ktorej sa zahráte na typického assassina.

Ten sa bude snažiť z nenápadných uhlov zamieriť na svoju obeť a vypáliť, zatiaľ čo si to nikto nesmie ani povšimnúť. Svojej zamestnávajúcej organizácii tak budete musieť priam odovzdať svoju obe za vytúženú odmenu.

Brain Up

Nová hra Brain Up vás dokáže nielen dobre zabaviť, ale potrápi aj vaše mozgové závity. Ako to už všeobecne pre hry platí, začiatočné úrovne sú jednoduchšie, ako tie nasledujúce.

Preto je dobre sa zo začiatku baviť, no potom prídu tie náročnejšie úlohy. Pokiaľ ste však šikovní, veríme, že to nebude pre vás žiaden problém, práve naopak. Overiť si dokážete predovšetkým svoju praktickú zručnosť v reálnom živote.

Brain Up
Brain Up
Developer: Azura Global
Price: Free
  • Brain Up Screenshot
  • Brain Up Screenshot
  • Brain Up Screenshot
  • Brain Up Screenshot
  • Brain Up Screenshot

Calculator – Lock For Photo Vault & Video Vault

Hľadáte aplikáciu na ukrývanie vašich najtajnejších fotografií a videí z galérie? Appka Calculator – Lock For Photo Vault & Video Vault sa na prvý pohľad tvári, ako obyčajná aplikácia kalkulačky, no jej používateľ po otvorení presne vie, o čo ide. Po zadaní vášho PIN kódu do kalkulačky sa umožní prístup k týmto zašifrovaným údajom.

Solitaire TriPeaks : Solitaire Grand Royale

Na záver tu máme niečo pre milovníkov starej známej kartovej hry Solitaire. Konkrétnejšie je reč o sérii Solitaire TriPeaks : Solitaire Grand Royale. Nachádzajú sa tu okrem klasického Solitaire aj ďalšie jeho rozšírenejšie podoby.

Istým bonusom sú aj funkcie, ako úprava dizajnového prevedenia hracích kariet, unikátne mapy, možnosť zbierania trofejí či možnosť hrania bez internetového pripojenia.

TOP Android aplikácie a hry 38. týždňa:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 38. týždeň 2020
28.9.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+