MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint a iné

Microsoft Office je najrozšírenejším a najpredávanejším balíkom s kancelárskymi nástrojmi. Tie sú dostupné ako na osobných počítačoch, tak aj na smartfónoch a tabletoch. Doteraz bolo však tomu tak, že každý jeden program bol aj samostatnou aplikáciou a bolo vcelku otravné inštalovať Word, Excel, PowerPoint a iné programy zvlášť. Americký gigant sa z toho poučil a prináša aplikáciou, ktorá zahŕňa ich všetky najpoužívanejšie kancelárske balíky.

Verzia: 16.0.12430.20254
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 16.0.12430.20254
Aktuálna cena: Zdarma

SMK

Ďalšia novinka v Obchode Play je prehrávač audia a videa. Appka vyhľadá všetky dostupné mp3 a mp4 súbory vo vašom smartfóne a následne vám ich povolí prehrať, premenovať, zastaviť či pretočiť. Ide o veľmi jednoduchú, ba priam až primitívnu aplikáciu, no môže byť tou ideálnou napríklad ak je používateľom menej pokročilý dôchodca.

Verzia: SMK3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: SMK3
Aktuálna cena: Zdarma

Solitaire Plus

Máte radi typické kartové počítačové hry? Novinka Solitaire Plus v sebe zahŕňa hneď niekoľko podôb populárneho Solitaire. Nachádza sa tu samozrejme ten klasický, ktorý je potom doplnený aj o ďalšie edície obľúbenej kartovej hry, ako pavúčí Solitaire. Prítomné sú v hre aj rôzne súťaže o virtuálne ceny, v ktorých súperite s ostatnými hráčmi.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

My Fitness

Poslednou appkou zoznamu tohto víkendu je My Fitness. Ďalší sľubný pokus o vytvorenie fit aplikácie je zrodený a v tomto momente má iba 16 používateľských recenzií v Obchode Play. Prináša však funkcie, ako každá iná aplikácia na cvičenie. Podporuje cviky pre celé telo, ale aj pre jeho jednotlivé časti. Váš tréning je navyše možné kedykoľvek pozastaviť, aby ste neprišli o potrebný čas cvičenia v prípade, že vás niečo alebo niekto vyruší. Aplikácia My Fitness je však určená a prispôsobená pre ženské pohlavie.

Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

23.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+