MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Socratic by Google

Prvou aplikáciou dnešného zoznamu je zbrusu nová vecička od Google. Tá je predovšetkým určená študentom strednej školy a gymnázií. Pokiaľ máte problém s pochopení istého celku v niektorom z predmetov, stačí sa na to opýtať tejto appky. Najskôr si vyberiete predmet, na ktorý sa chcete opýtať a po napísaní otázky vám Socratic vyhodí príslušnú odpoveď na otázku, ktorú sa mu podarilo nájsť. Aplikácia taktiež dokáže vypočítať príklad, ktorý jej ukážete kamerou vášho smartfónu.

Verzia: 1.0.0.293895182
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0.293895182
Aktuálna cena: Zdarma

Watermarbling

Možno ste si niektorí povšimli nový módny trend s vlastnou úpravou tenisiek. Ide o techniku, ktorá sa nazýva “watermarbling”, presne tak, ako táto hra. Spočíva v tom, že si v nádobe s vodou sprejovými farbami vytvoríte melírovaný vzor. Potom už len stačí do tejto nádoby namočiť topánku a farba sa krásne nanesie na tenisku. V tejto hre budete mať za úlohu klientom urobiť dizajn topánky tak, ako si to oni predstavujú. Pokiaľ ste o tejto technike ešte nepočuli, pokojne si ju cez YouTube vyhľadajte.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Office Word Viewer: PDF, Docx, Excel, Slide Reader

Ďalšou novinkou v Obchode Play je multifunkčný a univerzálny čítač kancelárskych dokumentov. Do nich spadajú súbory typu Word, Excel, PowerPoint či PDF. Nie je potrebné si sťahovať každú jednu aplikáciu od Microsoftu, keď existujú tieto alternatívy. Samozrejme, ide iba o čítač, takže neočakávajte možnosť nejakého pohodlného vytvárania týchto dokumentov.

Verzia: 1.39
Aktuálna cena: Zdarma

Speed Parking

Ide o úplne novú hru, ktorá v dobe písania tohto článku nemá ani jediné hodnotenie v Obchode Play. Každopádne nám fungovala bez problémov a myslíme si, že dokáže zožať ako taký úspech, najmä medzi tými mladšími jedincami. Za úlohu budete mať zaparkovať osobné auto tak, aby ste nenabúrali do ostatných a navyše stále správne medzi parkovacími čiarami. Na výber máte kameru z prvej, respektíve tretej osoby. Z ovládacích prvkov na displeji nechýbajú pedále – plyn a brzda, automatická prevodovka a volant.

Verzia: 1.14.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.14.0
Aktuálna cena: Zdarma

16.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+