MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

  • Tip: Hľadáte nový smartfón, príslušenstvo či zariadenia do smart domácnosti? Tie najlepšie ponuky nájdete na www.androidmania.sk.

Rome 2077: Space Odyssey

Nová hra nesie so sebou trochu sci-fi akcie. Budete v nej bojovať s vesmírnymi loďami v otvorenom vesmíre proti nepriateľským lodiam. Vami obývaný objekt bol zničený a vy si musíte v nekonečnom vesmíre nájsť nové miesto, ktoré bude možné nazvať domovom. Rome 2077: Space Odyssey je dobrodružná hra, ktorá zabaví predovšetkým tú mladšiu vekovú kategóriu. Vyskúšať si ju však samozrejme môže ktokoľvek.

Verzia: 0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Coin Frenzy: Tap Tap Coin Games 2019

Stanete sa majstrom v zbieraní mincí? Magnetom musíte priťahovať mince, avšak nesmiete zobrať s nimi nebezpečné bomby, ktoré vám iba uškodia. Prekonajte svoj rekord za kolo a skráťte si zdĺhavé chvíle vo frontách alebo v čakárňach u lekára. Hra zabaví prakticky kohokoľvek, kto ju zapne.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Microsoft Math Solver

Americký gigant Microsoft iba prednedávnom ukázal svetu svoj nový nástroj na riešenie matematických problémov. Ide o alternatívu k starej známej appke Photomath. Tá zrejme ako prvá priniesla funkciu vypočítavania príkladov, zachytených na kameru smartfónu. V Microsoft Math Solver máte možnosť ručne napísať pokročilý matematický príklad a dočkáte sa výsledku aj s jeho vysvetlením.

Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma

Push’em all

Poslednou appkou na tohtotýždňovom zozname je ďalšia hra od spoločnosti VOODOO. Tí vytvárajú jedny z tých najnávykovejších hier pre zariadenia s Androidom. Za úlohu budete mať pretlačiť všetkých protivníkov, ktorí vám stoja v ceste. Pohybom svojej postavy docieľte, aby ste ich zhodili z plošiny. Hra má zaujímavú grafiku a taktiež zvláštnu mechaniku hrania.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

15.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+