MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Labbka

Projekt Labbka pomáha zvieratkám, ktoré hľadajú domov alebo potrebujú pomoc. Taktiež chce pomôcť útulkom, aby sa viac dostali do povedomia a ľudia im mohli viac finančne a materiálne pomáhať. Útulkom appka umožňuje jednoducho pridať zvieratko na adopciu, pričom ide o záležitosť zopár kliknutí. Používateľom je potom umožnené darovať vám 2 percentá z dane, pokiaľ vlastníte nejaký útulok.

Verzia: v1.0.45
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: v1.0.45
Aktuálna cena: Zdarma

Pieces

Pokiaľ by ste vyhľadávali jednoduchú hru s puzzle pre vás alebo vaše dieťa, novinka s názvom Pieces je jednou z možných ciest. V hre je dostupných hneď niekoľko zaujímavých obrázkov, ktoré sa budete snažiť poskladať, pričom za každý splnený level dostanete odmenu, za ktorú budete môcť pokračovať na ďalší obrázok.

Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Coronavirus – Live Map & Latest News

Ak vás zaujíma najnovšia problematika ohľadom čínskeho vírusu, v tejto aplikácii sa dozviete prakticky všetko. Nechýbajú informácie o najnovších prípadoch, o rozšírení vo svete či o počte nakazených. Prečítať si môžte aj zaujímavé informácie o tomto nebezpečnom ochorení. Najviac dokáže zajať mapa, kde sa epidémia práve nachádza najviac.

Verzia: 1.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.12
Aktuálna cena: Zdarma

Bluebird

Poslednou aplikáciou na zozname piateho víkendu v roku je Bluebird. Ak poznáte šikovnú vec s názvom Duolingo, Bluebird prinesie praktickú podobnú úlohu, avšak v inom, menej prepracovanom podaní. Kedže je reč o čerstvej novinke, ktorá sa v Obchode Play objavila len nedávno, určite stojí za to ju spomenúť. Vďaka Bluebird sa môžete čiastočne naučiť až 150 jazykov a kto vie, či sa postupom času appka nestane populárnou medzi početnou komunitou používateľov.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

2.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+