MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Simple Fitness

Novinka v Obchode Play, ktorá nesie názov Simple Fitness sa vás bude snažiť namotivovať k cvičeniu. Chcete schudnúť? Prajete si vytvarovať svoje telo a nabrať fyzickú silu? V appke nájdete hneď viacero metód, ako na to. Ide pomerne o nového fitness spoločníka, no jeho komunita sa rozrastá už na tisíce používateľov.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Five Hoops – Basketball Game

Novinka zo známeho štúdia Voodoo, Five Hoops, sa vás bude snažiť poriadne zabaviť. Zamierte na basketbalový kôš a trafte loptu, ako veľkolepý profesionálny basketbalista. Musíte byť však šikovnejší a obratnejší, ako vaši súperi. Nie vždy je hod totiž taký jednoduchý. Postupom času vám bude umožnené odomknúť si rôzne zábavné kostýmy pre vašu postavu.

Verzia: 15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 15
Aktuálna cena: Zdarma

SuperB Live Wallpaper

Táto appka ponúka širšiu variáciu vskutku zaujímavých živých pozadí pre váš smartfón. Nájdete tu rôzne pestrofarebné tapety, ktoré oživia vašu domovskú obrazovku. Sú samozrejme pohyblivé, čo nemusí byť nutne prospešné na výdrž vašej batérie. Za skúšku však rozhodne stoja a kto vie, či si ich nakoniec aj neobľubíte.

Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: Zdarma

Idle Construction 3D

Poslednou novou aplikáciou na dnešnom víkendovom zozname je klikacia hra, pri ktorej si oddýchne azda každý. Upgradovaním troch možností – Earning, Speed a Workers docielite, že vaša budova sa bude postupne rozrastať a modernizovať. V predošlých dieloch ste si možno všimli, že podobné hry na zozname už boli. Ide však o akési pokračovanie a po dlhšom hraní vás dokážu podobné hry celkom chytiť.

Verzia: 2.7.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.1
Aktuálna cena: Zdarma

24.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+