MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Sky Roller

Novinka zo štúdia Homa Games zabaví zrejme tú mladšiu vekovú kategóriu. Reč je o hre, v ktorej budete mať za úlohu obuť si korčule a prejsť na nich cez rôzne náročné i menej obtiažne prekážky. Vyzerať to môže síce jednoducho, no verte tomu, že po pár úrovniach to rozhodne také ľahké nebude.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Rocket Master: Flying High!

Určite mnohí z vás poznajú hru na podobný spôsob. Vylepšujete si vesmírnu loď, ktorá však po niekoľkých neúspešných pokusoch padne. Počas letu tak musíte zbierať mince, aby ste mohli ďalší let vylepšiť rôzne časti rakety, ktorá tak potom má väčšiu šancu dostať sa do cieľa. Táto zábavka na skrátenie času pobaví všetkých.

Verzia: 1.0.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.12
Aktuálna cena: Zdarma

Unlock Clock – A Digital Wellbeing Experiment

Ďalšou aplikáciou na našom víkendovom zozname je živá tapeta, ktorá je vskutku poriadne zaujímavá. Vývojári sa totiž rozhodli urobiť experiment, ktorý vám umožní jednoducho si zistiť, koľkokrát za deň odomknete váš telefón. Tento počet sa vám pritom zobrazuje ako pozadie smartfónu s číslom, koľkokrát ste ho za daný deň stihli odomknúť. Vy tak môžete ma priebežný prehľad o tom, či to s používaním mobilu náhodou nepreháňate.

Verzia: 7df1c17
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7df1c17
Aktuálna cena: Zdarma

roadcrash.io

Hravých chlapcov poteší ďalšia hra na zozname. Ide o jednoduché preteky áut, v ktorých si môžete trošku pobúrať. To je vlastne aj princípom hry. Pokiaľ vám v ceste zavadzia ďalší pretekár, jednoducho doňho narazte a predbehnite ho. Ak sa vám podarí ich vyhodiť zo samotnej cesty, dostanete peniaze na rôzne grafické vylepšenia vášho vozidla.

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Idle Tap Builders

Poslednou appkou na zozname je prostá klikačka, ktorú ovládate vy a upgradujete v hre všelijaké veci. Tentokrát ide o dom, ktorý prebieha neustálymi inováciami. Vy sa pritom iba pozeráte na to, ako váš tím stavbárov pracuje na dome, ktorý by určite nikto neodmietol ako bydlisko. Na výber máte vždy z troch možností postupného vylepšovania. To prebieha až do momentu, kedy sa zo skromnejšieho domčeku stane prepychová vila.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

27.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+