MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Rolling Domino

Existuje niečo viac uspokojivé ako padajúce domino kocky? Pokiaľ si myslíte, že nie, tak určite by ste mali vyskúšať novú hru, ktorá nesie prostý názov Rolling Domino. Namierte loptičku tak, aby popadali všetky kocky domina. Tie sú navyše poukladané do rôznych tvarov a obrazcov, takže ich padanie bude raz tak uspokojivé.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Icing On The Cake

Táto novinka vám splní sen stať sa majstrom cukrárom. Od tvorcou hry I Peel Good prichádza nová hra s pomenovaním Icing On The Cake. Vašou úlohou bude čo najvhodnejšie a najkrajšie ozdobiť tortu. Pri hre sa zrelaxujete a poprípade zabijete nadbytočný čas. Nezabudnite však na žiaden okraj torty – všetko musí byť dokonalé! Tak, ako si to zákazník predstavuje.

Verzia: 1.00
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.00
Aktuálna cena: Zdarma

Clean Up 3D

Myslíte si, že upratovanie je unavujúca, nezábavná činnosť? O opaku sa vás bude snažiť presvedčiť hra, ktorá sa volá Clean Up 3D. V hre hráte rolu vysávača, ktorý sa bude snažiť všetko vyčistiť, za účelom vyzbierania čo najväčšieho množstva peňazí. Tie však pri vysávaní v reálnom svete len tak bežne nenájdete. Čím viac toho upracete, tým väčší budete.

Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma

QR Code scanner & Generator

Je dosť možné, že váš smartón natívne nepodporuje rozpoznávanie QR kódov. Ak je tomu tak, pomôcť dokáže appka s názvom QR Code scanner & Generator. Tá je schopná nielen prečítať kódy typu QR, ale aj klasické čiarové kódy. Dokonca je možné v nej vytvoriť si vlastný QR kód, ktorý bude v sebe ukrývať ľubovoľnú správu.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Billiards Wallpapers

Poslednou aplikáciou na tohtotýždňovom zozname je Billiards Wallpapers. Typická novinka, ktorá ponúka na výber mnoho pozadí pre váš smartfón. Disponuje rýchlym a intuitívnym používateľským rozhraním, vysokú kvalitu pozadí, ponúka pravidelné aktualizácie obrázkov a navyše je úplne zadarmo. Z jej ponuky si dokáže vybrať určite každý.

Verzia: 3.2.4.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.4.8
Aktuálna cena: Zdarma
20.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+