MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Rope Slash

Prvou appkou na zozname je hra. Konkrétne je reč o novinke s názvom Rope Slash. Za úlohu budete mať posúvať svojim prstom na natiahnutie lana s guľou. S ňou sa budete snažiť zhodiť všetky plechovky z pripravenej rampy. Ide o pomerne jednoduchú hru s prostou grafikou. Prinesie pritom cez sto levelov.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Simple Thermometer Pro

Simple Thermometer Pro je zrejme jednou z najjednoduchších aplikácií, aké sme kedy do tohto víkendového zoznamu zaradili. Svoje využitie si však dokáže nájsť v starých, už aktívne nepoužívaných smartfónoch. Z jeho obrazovky si totiž môžete spraviť digitálny teplomer. Zariadeniu stačí iba pripojenie na internet, odkiaľ si zistí aktuálnu teplotu vo vašej lokalite. Tá sa následne zobrazí na nakreslenom teplomery v samotnej aplikácii. Spolu s teplotou je možné zistiť aj tlak a vlhkosť ovzdušia.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Color Wallpapers

Radi si upravujete vzhľad vášho smartfónu pomocou rôznych farebných tém? Ak hľadáte pozadia určitej farby, poslúži vám nová appka Color Wallpapers. Všetky pozadia sú dostupné úplne zadarmo v minimálne HD rozlíšení. Na úvod si vyberiete vami preferovanú farbu a hneď na to uvidíte pozadia, ktoré ladia s vašim farebným štýlom.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Fill In 3D

Túto novú hru ste si už mohli povšimnú vo výbere aplikácií v samotnom Obchode Play. Ide o prostú zábavku pre každého. Za úlohu máte vyplniť prázdne otvory guľôčkami. Hra prináša dokonalé uspokojenie a zrelaxovanie. Taktiež môže slúžiť aj ako zábavný skracovač času.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
6.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+