MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

  • Tip: Hľadáte nový smartfón, príslušenstvo či zariadenia do smart domácnosti? Tie najlepšie ponuky nájdete na www.androidmania.sk.

Tetris

Tetris je jednou z najpopulárnejších počítačových hier v celej histórii. Tetris je jednoduchý na hranie, avšak podstatne obtiažnejší na naučenie sa byť v tejto hre majstrom. Ovládanie a celková hrateľnosť je identická s priam historickou verziou hry. Hru je možné hrať samozrejme aj bez internetu.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

gesturePlus

Pokiaľ ste vlastníkom smartfónu s Androidom 10 (pravdepodobne jeho čistej verzie bez nadstavby), tak potom je možné si pomocou tejto novej aplikácie poupraviť gestá na navigáciu v systéme. Môžete pomocou nich napríklad prepnúť telefón do tichého režimu, urobiť snímku obrazovky či zapnúť baterku (LED blesk na zadnej strane). Údajne prinášajú viac možností, ako predvolené gestá Androidu 10.

Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma

Tappy Bear

Tappy Bear je nová 2D hra, v ktorej sa s medvedíkom budete pohybovať zľava doprava. Budete musieť pochytať ryby, ktoré vyskakujú z vody. Bude to však závod s časom, takže sa posnažte chytiť čo najviac rýb za daný časový interval. Rýchlosť, akou ryby sa budú k vám dostávať pričom udávate vy vašou rýchlosťou klikania.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Activity Bubbles

Poslednou appkou dnešného zoznamu sú Activity Bubbles. Ide prakticky o živú tapetu, ktorá počíta, koľkokrát ste za daný deň odomkli váš smartfón. Každé odomknutie pridá jednú bublinu na tapetu, ktorá je inak vhodná pre AMOLED displeje vďaka čiernemu pozadiu. Vy sa tak musíte snažiť, aby na konci dňa bolo na vašej ploche čo najmenej sivých bublín.

Verzia: 0240f9a
Aktuálna cena: Zdarma

26.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+