MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Mario Kart Tour

Ide o novú hru zo svetoznámeho štúdia Nintendo. Táto pretekárska hra dokáže zabaviť nejednú vekovú kategóriu, no obľúbia si ju predovšetkým tí najmladší. Vašou úlohou bude dostať sa do cieľa ako prvý, no k tomu je potreba trochu skúseností, ktoré nadobúdnete hlavne hraním Mario Kart Tour. Na výber sú dve možnosti ovládania, pričom v oboch prípadoch sme boli veľmi spokojní.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Smart Scanner Master

Chýba vašej aplikácii fotoaparátu funkcia, pomocou ktorej rozpoznáte rôzne čiarové a QR kódy? Vynahradiť to dokáže práve táto šikovná appka, ktorá je schopná prečítať tieto kódy a následne výsledok vyhľadať na internete. Poteší, že nechýba možnosť vytvorenia svojho vlastného QR kódu, do ktorého môžete ukryť hocijaký text, napríklad v podobe internetového odkazu.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Ezzz Sleep Cradle

Určite viete, ako je spánok v našom živote dôležitý. Preto ho netreba podceňovať a zaspávať je nutné v správnych časoch. Energiu a náladu v ďalšom dni zabezpečí kvalitný spánok. O ten sa snaží starať appka Ezzz Sleep Cradle, v ktorej si môžete nastaviť plánované časy vášho vytúženého odpočinku.

Nechýba jej ani budík či upozornenia, kedy by ste si mali ľahnúť do postele. K tomu všetkému nechýba ani pekný, priateľský dizajn aplikácie. Potešia aj prídavné funkcie, ktoré vám pomôžu relaxovať.

Verzia: 1.0.3.0910
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3.0910
Aktuálna cena: Zdarma

Food Cut

Poslednou hrou zo zoznamu je Food Cut. Ide o veľmi zábavnú hru s hravou grafikou, v ktorej sa zahráte na majstra kuchára. V ruke držíte kuchynský nožík, s ktorým krájate jedlo. Čím šikovnejší budete, tým viac bodov získate. Treba si však dávať pozor, aby ste všetko porezali poriadne. Bacha si dajte aj na vlastné prsty!

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

28.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+