MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Môj cestovný kufor

Pomocou aplikácie Môj cestovný kufor si už nezabudnete zabaliť nič dôležité pre vašu cestu. Papierový súpis vecí prilepený na vnútro kufra nahraďte lepšou elektronickou variantom vo vašom mobile. Zoznam vecí, ktoré si potrebujete zbaliť tak v dostatočnom predstihu pred cestou skompletizujete. V priebehu cesty máte prehľad o tom, čo presne vaše kufre obsahujú.

Verzia: 0.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Stickman Racer Road Draw 2 Heroes

V tejto zábavnej hre ovládate rôzne vozidlá, pričom robíte triky, búrate a narážate do všetkého, čo je okolo. Hra sa vyznačuje veľmi dobrou fyzikou. Vaším cieľom je dostať sa do cieľa. Živý alebo mŕtvy. Nemôžete zastaviť, musíte jazdiť čo najrýchlejšie.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

QR Scanner: QR Code Reader & Barcode Scanner

Ďalší z radu skenerov QR kódov. Jednoduchý a rýchly. Otvorte aplikáciu, naskenujte kód, ktorý bude automaticky rozoznaný. Ak obsahuje nejakú web stránku, prípadne iný text, aplikácia vám ho ukáže. V prípade slabého osvetlenia vie využiť aj blesk vášho smartfónu.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zombie Road Escape- Smash all the zombies on road

K dispozícii máte len auto a zombíkov stále pribúda. Vašou úlohou je prežiť cestu až na koniec. V hre budete šoférovať viacero áut, ktoré môžete vylepšovať a pridávať na ne aj zbrane.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

HiNotes – Notepad, TO-DO List

Jednoduchá a veľmi užitočná aplikácia, do ktorej si môžete zapisovať všetky vaše poznámky. Môžete vytvárať aj zoznamy úloh či kontrolné zoznamy. Poznámky je možné aj exportovať a následne ich zdieľať na sociálnych sieťach.

Verzia: 1.0.2.1001
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2.1001
Aktuálna cena: Zdarma

+