MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Chessplode

Chessplode je hra, ktorej základný princíp pozná asi každý. Ide o šachy v modernom prevedení. Ako je pri tejto hre známe, jeden ťah dokáže zmeniť celý jej priebeh a aj samotný koniec. Samozrejme, nejde iba o obyčajné šachy, ale o trochu hravejšiu formu a umožňuje vyhrať aj veľmi neskúseným hráčom. Zahrať si môžete rôzne súboje online s hráčmi okolo celého sveta, no nechýba ani možnosť vytvorenia miestnej hry, ktorú budú hrať dvaja ľudia na jednom zariadení.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Swing Rider

Hra, pochádzajúca zo štúdia VOODOO nezaručuje len enormné množstvo reklám, ale zväčša aj skvelú zábavu. Inak na tom nebude ani novinka s názvom Swing Rider. Vašou úlohou je preletieť mestom na lanách a dostať sa čo najďalej. Mnohým bude hra pripomínať SpiderMana. Zároveň sa musíte posnažiť, aby ste vždy skončili na prvom mieste.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Pocket Run Pool

Táto nová hra sa chystá otestovať vašu trpezlivosť. Prináša reálnu fyziku z biliardu. Vy sa budete snažiť získať čo najviac bodov a, samozrejme, musíte trafiť všetky gule do správnych dierok. Teší nás nenáročná, hravá grafika, podobná Material dizajnu a celková nenáročnosť na hardvér.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Flow Fit: Sudoku

Určite sa mnohí z vás stretli s hlavolamom sudoku. Táto hra prináša podobný zážitok, no opäť hravejšou formou. Číslice sú pripravené v rôznych útvaroch, ktoré stačí vkladať do prázdnych políčok. Nie je to však také jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Hlavu si stále poriadne potrápite.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Sleep Reminder 2019

Pokiaľ patríte k ľudom, ktorí chodia podstatne neskoro spávať, pomôcť vám môže táto aplikácia. Jej úlohou je pripomenúť vám, aby ste si šli konečne ľahnúť do postele a pomaly aj zaspali. Nastaviť si môžete presné časy, kedy vás má Sleep Reminder 2019 upozorniť. Po tom, ako si ľahnete do postele vám taktiež pošle upozornenie, by ste zavreli oči a snažili sa zaspať bez zbytočného ponocovania.

Verzia: 1.0.1.0807
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1.0807
Aktuálna cena: Zdarma

25.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+