MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Distributed Shopping List

Táto jednoduchá aplikácia slúži na zapisovanie si vecí, ktoré plánujete nakúpiť. Do nej si jednoducho zapíšete všetko, čo potrebujete z rôznych kategórií a potom v obchode si odškrtnete, čo ste už vložili do nákupného vozíka. Stojí za zmienku, že appka pochádza od slovenského vývojára. Poteší príjemným prostredím Material Design a svojou celkovou jednoduchosťou.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Idle Roller Coaster

Bol iste vždy priam zažratí vo vašom mladom veku do kolotočov a lunaparkov? Hra Idle Roller Coaster vám povolí vybudovať si svoj vlastný raj s atrakciami. Vašou úlohou bude rozširovať váš majetok kolotočov a prilákať čo najviac záujemcov o jazdu. Hra prichádza s veľmi hravou grafikou, ktorá zároveň nie je nijako náročná.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Happy Shots Golf

Nová hra pre Android zariadenia poteší každého golfistu, no aj tých, ktorí golf nikdy nehrali. Happy Shots Golf častokrát otestuje nielen vašu trpezlivosť, ale aj šťastie. Za úlohu máte trafiť loptičku do jamky, ako pri klasickom golfe. V hre na váš však čakajú mnohé náročné výzvy.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Scope Photo editor

Ide o appku, ktorá slúži na umeleckú úpravu fotografií. Vyhrajte sa so svojou fantáziou a uvidíte, čoho ste vy spolu so Scope Photo editor schopní. Nechýbajú pokročilé filtre či dychberúce efekty, ktoré z vašej galérie fotografií spravia umelecké dielo. Stačí len trochu trpezlivosti a fantázie.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Collage Photo Editor Pro

V poslednej dobe do Obchodu Play pribúda čoraz viac aplikácií na úpravu fotiek. Táto zas poslúži na vytváranie koláží. Vytvorte si jeden obrázok z viacerých fotografií z dovolenky a pochváľte sa nimi na sociálnych sieťach. Appka opäť ponúkne možnosť vyhrať sa s fotografiami, aby výsledná koláž vyzerala čo najlepšie.

Verzia: 2.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
17.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+