MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Rocket Sky!

Obľúbená hra, ktorú mnohí poznajú zo stránok s online hrami prichádza na Android. Ide v nej o to, aby ste sa so svojou vesmírnou loďou dostali čím ďalej. Každý neúspech znamená vylepšenie lode, aby sa dostala stále čoraz vyššie. Hravá, pestrofarebná 2D grafika priláka nejedného malého jedinca.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Collect Cubes

Názov hry doslovne vypovedá tomu, čo je vašou úlohou v samotnej hre. Prstom sa pohybujete po mape s nádobou, do ktorej musíte ukladať kocky z hracej plochy. Uspokojujúci pocit nastane, keď sa vám podarí vyzbierať všetky kocky a dostanete nový level. Hru vám odporúčame najmä na zabitie času.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Spark Wallpaper

Aplikácia Spark Wallpaper oživí váš smartfón každý jeden deň. Ponúka hneď 55 kategórií s pozadiami, takže si s určitosťou vyberie každý. Každá jedna tapeta disponuje rozlíšením minimálne 1080p, čo nás rozhodne teší. Špecialitou je 300 neónových pozadí. Inak však v appke nájdete aj 3D či iné abstraktné tapety.

Verzia: 1.1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.11
Aktuálna cena: Zdarma
10.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+