MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Moja 4ka

Už aj klienti štvrtého slovenského operátora sa môžu tešiť z aplikácie. A musíme povedať, že sa naozaj vydarila. Ponúka veľmi príjemný, moderný a svieži dizajn a samozrejme nechýbajú všetky dôležité funkcie. Stačí sa prihlásiť prostredníctvom vášho e-mailového účtu a hesla a zrazu máte všetko ako na dlani.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Sea Port: Ship Trade and Strategy Simulator

Hra Sea Port je simulátorom lodnej nákladnej dopravy. Zapojte svoje strategické schopnosti a postavte si vlastné mesto na ostrove. Následne si vybudujte prístav a kúpte nákladné lode, aby ste mohli obchodovať so svetom. Aj z malého mesta sa môže stať svetové obchodné impérium.

Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma

Coffee Craze – Idle Barista Tycoon

Ďalšou hrou na zozname je Coffee Craze. Ide o ďalší simulátor, ktorý vám teraz umožní vybudovať si vlastnú vysnívanú kaviareň. Vašou úlohou bude rozvíjať sa, rozširovať ponuku nápojov a neustále uspokojovať potreby vašich zákazníkov. Areál budete neustále zväčšovať, tak ako aj počet vašich zamestnancov. Prácu vo vašom podniku ponúknete hneď viacerým ľuďom.

Verzia: 1.000.002
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.000.002
Aktuálna cena: Zdarma

DX File Manager

Pokiaľ vám váš predvolený správca súborov nevyhovuje, skúsiť môžete napríklad nový DX File Manager. Ten ponúka azda všetky najzákladnejšie vlastnosti, ktoré by mal správny správa súborov ponúkať. Vyhľadávať súbory môžete podľa ich názvu, nechýba podpora zoradenia podľa viacerých kritérií či veľmi pekne vyzerajúce prostredie appky. Poteší podpora komprimovania a extrahovania.
Verzia: 1.0.3.0730
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3.0730
Aktuálna cena: Zdarma

Advocate Wallpaper

Advocate Wallpaper ja klasická appka na pozadia. Nájdete tu obrovské množstvo tapiet na každý deň. Dominujú najmä abstraktné pozadia, no na chuť si príde naozaj každý. Minimálne rozlíšenie týchto pozadí činí 1080p, no nájdete tu aj tie v rozlíšení 4K.

Verzia: 1.1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.9
Aktuálna cena: Zdarma

3.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+