MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Cube Life: Island Survival

Táto hra je simulátorom stroskotania na opustenom ostrove. Ide o open-world hru, v ktorej je možné pokladať bloky a spraviť si z ostrova nový domov. Vašom úlohou bude objavovať svet, stavať a vyrábať veci či nástroje potrebné k prežitiu. Stretnete sa taktiež s niektorými nepriateľmi, ktorý sa vám budú snažiť sťažiť cestu za prežitím.

Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Train Station 2

Obľúbený a populárny titul Train Station dostáva svoje pokračovanie. Hra Train Station 2 pre smartfóny s Androidom poteší všetkých milovníkov vlakov. Objaviť môžete hneď stovky vlakov z reálneho sveta. Rozvíjať si v hre budete svoju vlastnú železničnú stanicu. Najväčším majstrom sa však stanete po tom, čo vyzbierate všetky raritné vlaky.

Verzia: 1.13.0
Aktuálna cena: Zdarma

Môj Tesco Mobile

S aplikáciou Môj Tesco Mobile máte prehľad o vašom telefónnom čísle, kdekoľvek sa nachádzate. V smartfóne si kedykoľvek skontrolujete svoju spotrebu, koľko ste prevolali a koľko vám ešte zostáva. Neprekvapí vás výška vášho kreditu a vždy viete, aké služby a balíčky máte aktivované. Vybrané balíčky a služby si jednoducho aktivujete alebo upravíte cez aplikáciu Môj Tesco Mobile.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Gallery Go

V prvom rade je potrebné povedať, že aplikácia Gallery Go je určená pre menej výkonné zariadenia, primárne pre tie, ktoré majú nainštalovaný operačný systém Android vo verzii Go. Hlavnou výhodou je jej nenáročnosť na úložisko zariadenia, prehľadnosť a rýchlosť. Nevýhodou môže byť chýbajúca online synchronizácia. Aplikácia dokáže pracovať len s fotkami, ktoré máte fyzicky vo vašom smartfóne.

Verzia: 1.0.1.258899354 release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1.258899354 release
Aktuálna cena: Zdarma

27.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+