MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

  • Tip: Hľadáte nový smartfón, príslušenstvo či zariadenia do smart domácnosti? Tie najlepšie ponuky nájdete na www.androidmania.sk.

Paper.io 3D

Túto hru určite mnohí z vás poznajú, avšak v jej 2D podobe. V 3D je to omnoho zábavnejšie podané, no princíp ostáva prakticky taký istý. Za úlohu máte pokresliť väčšiu časť hracej plochy, ako vaši protihráči. Môže to znieť vcelku primitívne, no Paper.io 3D je skvelým zabijakom času do každej situácie.

Verzia: 1.1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Ice Cream Inc.

Ďalšou hrou na dnešnom zozname je Ice Crem Inc. V tomto prípade sa zahráte na vysnenú profesiu mnohých detí – zmrzlinára. Za úlohu budete mať natočiť takú zmrzlinu, akú si váš zákazník žiada. Dostanete obrázok a budete sa snažiť namiešať studenú pochúťku presne tak, ako má vyzerať.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Co–Star Personalized Astrology

Nová appka slúži najmä pre tých, ktorí si často hľadajú na internete horoskop. Aplikácia vám rýchlo, pekne a stručne ukáže, čo vás a všetkých vášho znamenia čaká v daný deň, najbližší týždeň, mesiac či rok. Samozrejme, všetko je nanešťastie čisto v anglickom jazyku. Pochváliť však môžme celkový príjemný dizajn aplikácie.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Digital Compass for Android

Poslednou aplikáciou na listine tohto týždňa je Digital Compass for Android. Aj napriek tomu, že mnohé dnešné smartfóny disponuje predinštalovanou aplikáciou kompasu, niektoré z nich ju samozrejme postrádajú. Preto existuje v Obchode Play množstvo alternatív a jednou z tých lepších je práve táto šikovná vec.

Nechýba klasický kompas, jednoduchá mapa okolia či vyhľadávanie vašej aktuálnej polohy pomocou GPS súradníc. Za čerešničku na torte je možné pokladať integrovanú funkciu predpovedi počasia.

Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma

19.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+