MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Purse Wallpaper

Appka Purse Wallpaper je novinka z oblasti aplikácií s tapetami. Táto ponúka obrovské množstvo tapiet v rozlíšení minimálne 1080p. Nechýbajú kategórie, ako natural, cold, abstract, love, design, cute pet, entertainment či festivals. Poteší, že appka neobsahuje žiadne reklamy a samotná rýchlosť načítania pozadí je na úrovni. Jednotlivé obrázky je možné uložiť k obľúbeným v prípade, že by ste si ich chceli nastaviť na pozadie neskôr.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

WAMR – Recover deleted messages & status download

WAMR je skvelý nástroj, ktorý vám povolí prečítať správy aj napriek tomu, že ich niekto z chatu zmaže. Kompatibilný je so všetkými aplikáciami z Obchodu Play, ktoré dokážu odosielať upozornenia. Appka povoľuje aj sťahovať obrázky z príbehov a ďalšie rôzne médiá, ktoré sa v správach vyskytli ako prílohy. Tým, že WAMR jednoducho zbiera upozornenia, povoľuje prezeranie správ aj bez toho, aby ste ich označili za “videné”.

Verzia: 0.8.2
Aktuálna cena: Zdarma

Gallery

Pokiaľ vlastníte smartfón s čistejšou podobou Androidu, existuje možnosť, že vám Google Fotky nebudú vyhovujúce. Práve na to slúži Obchod Play, z ktorého si môžete nainštalovať svoju vlastnú galériu. Jednou z nich je aj Gallery. Tá zobrazuje fotografie v ich plnom rozlíšení. Tie je navyše možné zoradiť podľa dátumu vytvorenia alebo podľa albumov. Poteší funkcia čistenia úložiska, ktorá príde vhod napríklad pri rozmazaných fotografiách či snímkach obrazovky.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Video Downloader pre Facebook

Video Downloader pre Facebook vám umožní sťahovať videá z Facebooku do vášho zariadenia. Tie môžete neskôr sledovať v režime offline. Možno vás častokrát unavuje, ako sa niektoré videa zo sociálnych sietí nedajú stiahnuť a preposlať. Táto appka vám to umožní, aby ste ich mohli rýchlo a jednoducho zdielať priateľom.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

20.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+