MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Super Maze World (Super Bludisko)

Super Maze World je logická hra od slovenského vývojára. Nejde len o obyčajné bludisko, ale o nový spôsob, ako hrať a uniknúť. V hre sa nachádza hneď niekoľko hrdinov a svetov. Táto platformovka otestuje vašu pamäť a logiku. Všetko, čo potrebujete získať, je kľúčik k čarovným dverám. Pre šikovnejších je pripravených hneď 120 zákerných úrovní.

Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma

Find Differences

Ďalšou hrou na zozname je Find Differences. Opäť raz patrí k tým, pri ktorých sa dokážete poriadne zapotiť. Skvelo prevetrá vaše mozgové závity, pretože dobrá pamäť je v tomto prípade kľúčom k víťazstvu. Jej názov napovedá tomu, o čo v hre pôjde. Vašou úlohou je nájsť rozdieli medzi dvoma, naoko rovnakými obrázkami. Opäť sa nudiť nebudete, pretože je pre vás prichystaných hneď 300 úrovní.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

QR Scanner Pro: All QR & Barcode

Ide o jednoduchú aplikáciu, ktorá je schopná prečítať a rozpoznať akýkoľvek QR kód a čiarový kód. Úžasnou funkciou v tejto aplikácii je možnosť vytvoriť si vlastný, unikátny QR kód, do ktorého môžete niečo ukryť. Skenovanie prebieha rýchlo a s maximálnou jednoduchosťou.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Sleep Keeper

Táto appka pomôže zabudlivcom, ktorí si častokrát zabudnú nastaviť budík. Počas dňa si môžete v appke nastaviť čas, v ktorý pravdepodobne ľahnete do postele. Aplikácia vám v tom čase pošle upozornenie. To vám má pripomenúť, aby ste si skontrolovali, či máte nastavený budík a tak ráno nezaspali do práce či do školy. Na vrch spomenieme, že Sleep Keeper je zahalený do pekného, sympatického dizajnu.

Verzia: 1.0.4.0708
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4.0708
Aktuálna cena: Zdarma

14.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+