MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

🎵České a Slovenské Rádiá 🎵

Nová slovenská aplikácia ponúkne širokú škálu slovenských a českých rádiových staníc. Appku odporúčame najmä pre tých, ktorí plánujú toto leto oddychovať niekde na pláži v zahraničí. Rádio v rodnom jazyku totiž vždy poteší. Aplikácia prehráva zvuk vo vysokej kvalite prostredníctvom internetu. Nechýbajú všetky známe FM rádiá a dokonca ani niektoré internetové rádiá.

Everyday – Calendar Widget

Mnohí používatelia smartfónov síce už widgety nepoužívajú, no niektoré stále stoja za to. Jedným z nich je aj Everyday. Ten rovno z domovskej obrazovky simuluje takmer plnohodnotný kalendár. Ten je navyše zahalený do pekného Material dizajnu. Po nainštalovaní aplikácie si používateľ vyberie jeden z troch podporovaných jazykov (anglický, nemecký, turecký) a povolí widgetu prístup ku Google kalendáru. Následne si vyberie typ widgetu, ktorý si môže plne nakonfigurovať od počtu dní, cez rozsah udalosti až po farby.

Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma

Days Counter Pro-Date Calculator

Tretia aplikácia z nášho zoznamu sa taktiež radí do sekcie kalendárov. Tento je však trochu viac špeciálny, pretože odpočítava počet dní do vami stanoveného dátumu. Nechýba sympatický dizajn a čo určite mnohých poteší, je jednoduchosť aplikácie. Po zapnutí stačí zapísať dátum a názov udalosti. Odvtedy sa na úvodnej obrazovke začnú odpočítavať dní, dokým istá udalosť začne.

Verzia: 1.0.1.0613
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1.0613
Aktuálna cena: Zdarma

Photo Blur Background Maker

Páčia sa vám portrétové fotografie zo smartfónov vašich blízkych, no váš model to nedokáže? Nevadí, pre vás existuje hneď niekoľko aplikácií. Jednou novinkou je aj Photo Blur Background Maker, ktorý vcelku efektívne rozmaže pozadie za vami zvoleným predmetom. Nuž, oveľa lepšie je mať smartfón s duálnym fotoaparátom, alebo digitálnu integráciu priamo do aplikácie fotoaparátu. Ide čisto o softvérovú úpravu, ktorá nie vždy vyzerá dobre. Za hranie sa s touto zaujímavou appkou to však stojí.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Video Downloader

Video Downloader slúži presne na to, ako jeho názov už napovedá. Aplikácia ponúka možnosť stiahnuť video, ktoré do nej v podobe URL adresy vložíte. Appka dokáže sťahovať viacero videí naraz a nastaviť prioritu sťahovaných videí. Nechýba dokonca ani integrovaný prehrávač videa, ktorý je schopný prehrávať až do rozlíšenia 4K. Video potom môžete stiahnuť aj v 4K.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

7.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+