MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Pottery

S hrou podobnou tejto ste sa už možno stretli. Pokiaľ patríte ku kreatívnejším jedincom, určite vám nadbytočný čas skráti Pottery. Vhodná je aj pre deti a prináša farebnejšiu a hravejšiu grafiku. Rozvíjať si ňou môžte svoju kreativitu a verte alebo nie, hrať sa na umelca, ktorý vyrába vázy môže byť vcelku zábavné. Tvarovať môžete jednoduchým podržaním prsta na obrazovke, a ani sa pri tom nezašpiníte.

Verzia: 1.32
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.32
Aktuálna cena: Zdarma

Joy Photo Editor

Joy Photo Editor je zaujímavá aplikácia na úpravu fotografií cez telefón. Ponúka možnosť vytvorenia koláže z viacerých fotografií, portréty a obľúbené fotografie si môžete aj pekne orámovať. Ide však len o jednoduchý spôsob úpravy fotografie, každopádne určite stojí za vyskúšanie. Aplikáciu by sme odporúčali milovníkom “selfies”.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

fPlus: Multiple Accounts for Facebook

Novinka s názvom fPlus umožňuje používať viac ako jeden facebookový účet v jeden moment. Prepínať sa medzi jednotlivými účtami je možné v reálnom čase a aplikácia je navyše pekne priehľadná a pravdepodobne energeticky menej náročná, ako oficiálna aplikácia Facebooku. V každom prípade vždy ide o webovú verziu Facebooku a nie o nejakú špeciálnu integráciu. fPlus je akousi lepšou náhradou pre mobilnú verziu Facebooku v internetovom prehliadači.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Bus Simulator: Ultimate

Určite poznáte mnoho simulátorov dopravných prostriedkov. Novinka, ktorá nesie názov Bus Simulator: Ultimate pochádza zo štúdia Zuuks Games. Nenáročná 3D grafika zaujme najmä tých, ktorých smartfón síce nedisponuje extra výkonom, avšak stále by si chceli zahrať nejakú tú hru. Záujem môže vyvolať predovšetkým u detí a školákov, avšak oddýchnuť si pri hre môže úplne každý, no najmä tí, ktorí celý život snili byť autobusárom.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Bob’s World – Super Adventure

Ďalšou hrou na zozname je Bob’s World – Super Adventure. Tá patrí do sekcie retro hier a pri jej hraní často pocítite nostalgický pocit z populárnej hry Super Mario. Hra je jej až priam nápadne podobná tak, ako aj celý jej princíp. Mobilná skákačka cez prekážky zabaví každú vekovú kategóriu. Jednoduché ovládanie potom zvládnu i tí najmenší.

Verzia: 1.17
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.17
Aktuálna cena: Zdarma
29.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+