MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Powernauts – Fun math problems and games for kids

Výborná hra pre deti, v ktorej sa naučia počítať zábavnou formou. Nie je žiadnou novinkou, že deti učenie nebaví, nechce sa im, radšej by sa hrali a podobne. A presne na to je určená táto hra. Je spojením zábavy a učenia. Deti to bude baviť, budú prechádzať nové a nové levely a popritom sa naučia počítať.

Verzia: 2.0.151
Aktuálna cena: Zdarma

Nonstop Knight 2

Pokračovanie populárnej hry, ktorá stavia na výbornom základe a pridáva nové funkcie. Ide o akčnú RPG hru, v ktorej zbierate nové zbrane, brnenia a podobne. Prechádzate levely a zabíjate nepriateľov. Čím ste ďalej sa dostanete, tým zaujímavejšie veci na vás čakajú. Hra tiež obsahuje viacero zaujímavých herných módov, ktoré zaručia, že sa nebudete nudiť.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

MIUI-ify

Táto aplikácia ponúkne akési rozšírenie rýchleho prístupu a rýchlych nastavení pre váš smartfón s Androidom. Originálnu notifikačnú lištu nenahradí, vysúva sa totiž zdola. Ponúka obrovské množstvo funkcií, tém a rôznych prispôsobení. Cieľ je jednoduchý – uľahčiť prácu so smartfónom. Inšpiráciu berie trochu zo systému iOS, kde sa v starších zariadeniach prepínacia lišta vysúvala zdola.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Bus Simulator : Ultimate

Celkom vydarený simulátor autobusu. Staňte sa šoférom, prevážajte ľudí, plňte misie a zarábajte peniaze. Hra disponuje slušnou grafikou a aj ovládanie je na dobre úrovni. Na výber budete mať aj z viacerých autobusov.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

22.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+