MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Abstruct – Wallpapers in 4K

Dochádzajú vám nápady a pekné pozadia pre váš telefón? Možno je čas poobzerať sa po novej aplikácii s novými nápadmi a peknými pozadiami. Práve jednou z nich je Abstruct. Jedná sa o relatívne novú aplikáciu, ktorá si získava čoraz viac fanúšikov. Pozadia, ktoré sa v nej nachádzajú, sú kvalitné a vo vysokom rozlíšení (4K). To znamená, že budú vyzerať dobre aj na smartfónoch s tými najkvalitnejšími displejmi a dokážu využiť ich potenciál naplno.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Swoot – Podcasts with friends

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že ide o obyčajnú aplikáciu, ktorá je určená na počúvanie podcastov. To je sčasti aj pravda, no ponúka aj nejaké funkcie navyše. Okrem toho, že môžete vyhľadávať rôzne podcasty, sťahovať ich pre počúvanie offline a podobne, môžete vidieť aj to, čo počúvajú vaši priatelia. Prináša to kopec zábavy a navyše na základe týchto podcastov môžete začať s vašimi priateľmi naozaj zaujímavé konverzácie.

Verzia: 1.48.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.48.0
Aktuálna cena: Zdarma

Dicedom – Merge Puzzle

Logická hra, v ktorej je vašou úlohou posúvať kocky tak, aby sa vedľa seba nachádzali tri s rovnakým číslom. Kocky môžete aj otáčať.

Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Ball Rush

Zábavná a rýchla hra. Ovládate v nej loptičku a zároveň sa musíte vyhýbať rôznym prekážkam, ktoré vám stoja v ceste. Počas “jazdy” zbierate rôzne predmety, za ktoré získavate body. Vaším cieľom je dostať sa čo najďalej.

Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma

15.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+