MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Document Viewer – Word Office, PDF reader & xlsx

Aplikácií na úpravu dokumentov je síce v obchode Google Play veľa, no niektoré z nich sú platené a nie všetky spĺňajú požiadavky každého. Táto aplikácia je v Google Play nová a ponúkne podobné funkcie, ako ostatné známe prehliadače dokumentov. Medzi podporované súbory patria dokumenty či tabuľky vytvorené vo Worde a nezabudlo sa ani na prehliadač PDF dokumentov. Používatelia môžu s touto aplikáciou súbory aj editovať.

Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: Zdarma

Run Race 3D

Zábavná skákačka s veľmi vydarenou a jednoduchou grafikou. V hre ovládate postavu, ktorú musíte do cieľa dostať v čo najkratšom čase. Postavu ovládate klikaním na displej, nijako inak. Vždy máte proti sebe ďalších troch hráčov, z ktorých po každom kole posledný vypadne. Hra obsahuje viacero zaujímavých levelov a rôzne možnosti úpravy postavy.

Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Jetpack Jump

Hra so športovou tematikou, v ktorej sa stávate akýmsi trojskokokanom. Až na jeden rozdiel – na chrbte máte jetpack. Ten môžete využiť po poslednom odraze od zeme a predĺžiť tak váš skok o niekoľko metrov. Tak aké je vaše najlepšie skóre?

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Calculator+ – Solve math problem by photo

Praktická kalkulačka, ktorá dokáže okrem jednoduchých výpočtov vypočítať aj tie zložitejšie. Navyše, príklady nemusíte zadávať ručne, stačí ich odfotiť.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

8.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+