MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Purple Diver

Zábavné skákanie do vody. Skáčete z mostíkov s rôznou výškou nad hladinou. Vaším cieľom je urobiť čo najlepšie triky, do vody pristáť čo možno najlepšie a ponoriť sa čo najhlbšie. Hra je to zábavná, graficky trochu jednoduchšia, no dokáže zaplniť dlhé chvíle.

Verzia: 1.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.3
Aktuálna cena: Zdarma

Number Blast

Cieľom hry je pospájať čo najviac rovnakých čísel. Na vrchu vidíte, o koľko sa dané číslo, na ktoré ťuknete, zväčší. Je to logická hra, ktorá prinesie množstvo zábavy. Ukážte, ako vám to páli.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Photo Locker Calculator

Pokiaľ máte v smartfóne súbory, či už obrázky, videá alebo niečo iné, čo nemôže nikto iný vidieť, táto aplikácia vám v tom pomôže. Tvári sa ako bežná kalkulačka, no po zadaní kódu sa dostanete k svojim tajným súborom. Geniálne riešenie. Len dávajte pozor pri odinštalovaní, ak si chcete súbory ponechať, musíte ich najskôr spätne odomknúť.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Offline Music Player – Volume Booster & Equalizer

Jeden z mnohých vydarených hudobných prehrávačov. Zaujme najmä svojím jedinečným dizajnom. V čase, kedy sa všetky aplikácie uberajú k jednoduchosti je tento štýl o to zaujímavejší. Navyše, ponúkne všetky funkcie, ktoré pre počúvanie hudby potrebujete. Nechýba ekvalizér a ani obľúbený časovač.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

1.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+